آلمان 2-2 فرانسه؛ آلمان باز هم شکست نخورد

آلمان-2-2-فرانسه؛-آلمان-باز-هم-شکست-نخورد

وبسایت رسمی برنامه نود - دو تیم فرانسه و آلمان به تساوی 2-2 رضایت دادند.

به گزارش وبسایت نود، دو تیم آلمان و فرانسه در دیداری دوستانه در ورزشگاه راین انرژی شهر کلن از ساعت 23:15 به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با نتیجه 2-2 به پایان رسید.

در نیمه اول مالکیت بازی بیشتر در اختیار تیم میزبان قرار داشت، اما موقعیت های فرانسه بیشتر و خطرناک تر بود. در دقیقه سی و یک ضربه امباپه در محوطه جریمه توسط کوین تراپ دفع شد. در دقیقه سی و سه رو حرکت زیبای مارسیال و دریبل کردن سوله توسط او در محوطه جریمه، توپ در موقعیت دروازه خالی به لاکازت رسید و او دروازه آلمان را باز کرد.

لاکازت

اما در دقیقه سی و هفت و چهل و دو دو موقعیت بسیار خوب نصیب تیمو ورنر شد که این مهاجم جوان آلمان هر دو موقعیت را به دلیل بی دقتی از دست داد تا نیمه اول با نتیجه 1-0 به پایان برسد.

اما نیمه دوم آلمان حملات بیشتری سمت دروازه فرانسه انجام داد. در دقیقه پنجاه و دو ارسال زمینی درکسلر به محوطه جریمه موقعیت خوبی برای رودیگر ایجاد کرد، اما این مدافع توپ را بیرون زد. سر انجام در دقیقه پنجاه و شش، آلمان ها توانستند روی یک ضد حمله تند و سریع، توسط ورنر به گل برسند. پاس اوزیل، مهاجم باشگاه لایپزیگ را در موقعیت تک به تک قرار داد و توانست با یک بغل پا دروازه مانداندا را باز کند، تا حساب کار 1-1 مساوی شود.

در دقیقه هفتاد ضربه ایستگاهی کروس از پشت محوطه جریمه به تیر و دست ماندانا برخورد کرد تا حساب کار 1-1 باقی بماند. اما یک دقیقه بعد پاس دقیق امباپه در موقعیتی تک به تک به لاکازت رسید تا این مهاجم آرسنال بار دیگر گلزنی کند و نتیجه 2-1 به نفع مهمان شود. اما در آخرین ثانیه ها لارس اشتیندل توانست با پاس گل ماریو گوتسه دروازه فرانسه را باز کند تا این دیدار با نتیجه 2-2 به پایان برسد.

 

4416

اختصاصی

نظرات ۲

  • فوتبال علی اصغری

    المان کمبود یک مهاجم تمام کننده رو بشددت احساس میکنه جام ملتهارو هم بخاطر نداشتن یک مهاجم تمام عیار از دست داد

  • مجتبی

    عشق است آلمان...خدا کنه تو جام جهانی با ایران همگروه نشه...به امید کسب قهرمانی پنجم...

برچسب ها