برتری گسترش فولاد مقابل استقلال خوزستان/ صعود چند پله ای نماینده تبریز در جدول رده بندی

برتری-گسترش-فولاد-مقابل-استقلال-خوزستان-صعود-چند-پله-ای-نماینده-تبریز-در-جدول-رده-بندی

وبسایت رسمی برنامه نود - گسترش فولاد مقابل میهمان خود به برتری دو بر یک رسید.

به گزارش وبسایت نود، تیم های گسترش فولاد تبریز و استقلال خوزستان از ساعت 14:30 امروز در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر به مصاف یک دیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود تیم میزبان به پایان رسید. 

شرح بازی:

در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور دو تیم گسترش فولاد و استقلال خوزستان در ورزشگاه بنیان دیزل برابر یک دیگر به میدان رفته بودند. استقلال برای جدا شدن از منطقه سقوط نیاز به پیروزی داشت و علارغم دفاع خوب در برابر حملات آبی پوشان تبریزی، خیلی زود به گل اول بازی دست یافت و در حالی که با همین برتری می رفت تا راهی رختکن شود، در یک ضد حمله سریع تیم میهمان دروازه خود را گوشوده دید.

در نیمه دوم باز هم گسترش فولاد که با روحیه مضاعف از برد شیرین در هفته یازدهم برابر صنعت نفت در اندیشه پیروزی در این میدان بود، با حملات گسترده دروازه استقلال خوزستان را باز کرد  و سرانجام همچون نیمه اول در لحضات پایانی گل پیروزی بخش را دقیقه 2+90 به ثمر رساند تا امیدوار برای دیدار های بعدی شود. 

حدود هزار نفر با حضور در ورزشگاه این دیدار را از نزدیک تماشا کردند. 

گل استقلال خوزستان توسط کلودیر جونیور در دقیقه 35 و گل های گسترش فولاد نیز توسط پیمان بابایی در دقیقه 1+45 و مسیح زاهدی در دقیقه 4+90 به ثمر رسیده است. 

داور این دیدار به ابوالفضل اعلایی در دقیقه 7 از تیم استقلال خوزستان و سامان نریمان جهان در دقیقه 77 از تیم گسترش فولاد کارت زرد نشان داد.

ترکیب گسترش فولاد: فرناندو دخسوس، سید احمد موسوی، احمدرضا زنده‌روح، ادسون هنریکه، مسیح زاهدی، مصطفی سالاری(از دقیقه 65- سید محسن حسینی)، اسماعیل فرهادی، سامان نریمان‌جهان، یوسف سیدی، امید جهانبخش(از دقیقه 71- عرفان افراز) و پیمان بابایی(از دقیقه 80- نیما مختاری).

ترکیب استقلال خوزستان: وحید شیخ‌ویسی، ابوالفضل علایی، عقیل کعبی،موسی کولی‌بالی، مهرداد پورابوالقاسم، میثم دورقی، سعید زارع(از دقیقه 74- سابا تاوادزه)، حکیم نصاری، سلمان بحرانی(از دقیقه78- حسین بهرامی)، عبدالله بهمنی( از دقیقه58- یونس دلفی) و کلودیر مارینی جونیور

شرح گل :

گل استقلال خوزستان: حکیم نصاری در دقیقه 34 این دیدار توپ را به جونیور پاس داد که این بازیکن با ضربه سر و روی غفلت دروازه بان گسترش فولاد موفق به گلزنی شد.

گل اول گسترش فولاد: کولی بالی خطایی را در پشت محوطه جریمه استقلال خوزستان مرتکب شد که بازیکنان گسترش فولاد با استفاده از کار تیمی توانستند دروازه تیم میهمان را باز کنند. 

گل دوم گسترش فولاد: عرفان افراز توانست از سه بازیکن تیم میهمان عبور کند که در ادامه توپ این بازیکن برگشت داده شد ولی مسیح زاهدی توانست با شوت ناگهانی گل دوم تیمش را به ثمر برساند. 

گفتنی است، گسترش فولاد با این پیروزی 14 امتیازی شده و به صورت موقت در جایگاه 7 جدول رده بندی قرار گرفت و استقلال خوزستان نیز با 10 امتیاز در جایگاه 15 جدول قرار دارد. 

20441

اختصاصی

نظرات ۲

 • اندی

  ششتایی های پایتخت یه پله سقوط کردن با این نتیجه خخخخخ ، رفتن دوازدهم

  • فورانکو ایوان چهار هیچ

   اینقدر از استقلال ترس دارید و دلتون خونه که بازی بقیه تیمها را هم تا انتها نگاه میکنید.
   با نتایجی و بازی های عجیبی که شما می برید آدم شک می کنه نکنه شما هم جادوگر دارید
   چون داوری که به نفع شماست
   گل باد آورده که می زنید
   پنالتی الکی که بهتون میدن
   بازیکنتون که اخراج نمیشه
   توپ گل شده را به سودتون قبول نمی کنند
   نتایج بقیه تیمها که به سودتونه
   شانسی که برنده میشوید
   پنالتی حریفتون گرفته نمیشه
   رقیباتون که از داوری ضرر می کنند
   و خلاصه
   همه چیز عجیب به نفعتونه
   احتمالا یک جادوگر خوب دارید .....مثل پارسال.

برچسب ها