ونگر: تاتنهام باید بر ترس مواجهه با ناکامی غلبه کند

ونگر-تاتنهام-باید-بر-ترس-مواجهه-با-ناکامی-غلبه-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - ونگر توصیه ای برای پوچتینو داشته است.

به گزارش وبسایت نود، در آستانه دیدار حساس دربی شمال لندن، آرسن ونگر سرمربی آرسنال عنوان کرده تاتنهام برای کسب جام باید بر ترس مواجه شدن با ناکامی غلبه کند تا بتواند به موفقیت های مهم برسد. تاتنهام اگرچه تحت نظر پوچتینو در سال های اخیر پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته ولی هنوز در کسب جام موفق نبوده است. ونگر درباره راز موفقیتش در کسب اولین جام خود چنین می گوید:

برای کسب جام باید به اعصاب خود مسلط بود، آرامش را حفظ کرد و روی چیزهای مهم تمرکز کرد. نباید خیلی روی خود جام فکر کرد، باید به چیزهایی اندیشید که اهمیت دارند، می بایست احساسات خود را کنترل کنید، باید با ترس و اضطراب مقابله کنید.

هیچ گاه خیلی توجه ام را معطوف به تاتنهام نکردم. زمانی که محدودیت مالی داشتیم، می دانستم که باید پول صرف ساخت ورزشگاه کنیم، بیشتر توجه و تمرکزم روی این موضوع بود و نه تاتنهام. امروز مردم تصمیم می گیرند و نظری را بیان می کنند و آن عقیده تبدیل به یک نظر ثابت و قطعی می شود. اما این به ما بستگی دارد که با عملکرد خوب مان، نظر مردم را تغییر دهیم. نظر مردم با صحبت های من تغییر نمی کند، باید با عملکرد خوب در بازی شنبه، این کار را انجام دهیم.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها