زیدان: اتلتیکو ضعیف تر از فصل گذشته نیست؛ رونالدو و راموس به هم احترام می گذارند

زیدان-اتلتیکو-ضعیف-تر-از-فصل-گذشته-نیست؛-رونالدو-و-راموس-به-هم-احترام-می-گذارند

وبسایت رسمی برنامه نود - زین الدین زیدان، سرمربی تیم رئال مادرید در آستانه دربی روز شنبه مادرید در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، این دیدار که در ورزشگاه وندا متروپولیتانو برگزار خواهد شد، بین تیم های سوم و چهارم جدول است و زیزو در این رابطه گفت:

تیم خوب به نظر می رسد. چند بازیکن را در اختیار نداریم، اما به آرامی همه بازیکنان بازخواهند گشت. در فرم خوبی راهی این مسابقه می شویم. مثل همیشه می دانیم که دربی چقدر مهم است. برای کسانی که از بیرون نگاه می کنند هم این بازی ویژه ای است، اما برای من 3 امتیاز دیگر در میان است و سعی می کنیم آن را به دست آوریم. باید 90 دقیقه با تمام قوا بازی کنیم.

به شما نخواهم گفت که برای کسب پیروزی چه کار خواهیم کرد. مثل سایر دربی ها، بازی داغ و پر برخوردی خواهد بود. ما خارج از خانه و در ورزشگاهی جدید بازی خواهیم کرد. امیدوارم که فوتبال خوبی را شاهد باشم. همه تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی به کار خواهند گرفت. مثل همیشه بازی را آنالیز کرده ایم، نه فقط به خاطر اینکه حریف اتلتیکو است، و سعی می کنیم بازی خود را ارائه کنیم.

شایعات:

روی ما اثری ندارند. می دانیم که بررسی های موشکافانه ای حول مادرید وجود دارد، اما ما فراتر از آن هستیم. روی کاری که باید انجام دهیم تمرکز کرده ایم. مردم را از ابراز عقاید خود منع نمی کنیم، اما آرام هستیم. فقط می خواهیم بازی کنیم و مسابقه خوبی را شاهد باشیم.

نمی خواهیم بلغزیم، و تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت. سه نتیجه ممکن است: پیروزی، تساوی و شکست. آماده ارائه عملکردی خوب هستیم، و می خواهیم خوب کار کنیم. در نهایت باید ببینیم که در پایان بازی چه اتفاقی رخ می دهد.

مودریچ و کارواخال:

هر دو آماده هستند. لوکا روز گذشته استراحت کرد اما امروز خوب بود. دنی هم مدتی است که آماده شده و همراه تیم ملی به اردو نرفت چون بهتر این بود که کنار تیم می ماند و کار می کرد.

در آستانه دربی، کدام تیم در فرم بهتری قرار دارد؟

تنها چیزی که می خواهم، یک بازی خوب است که با پیروزی ما همراه باشد. هیچ کدام از دو تیم در فرمی بهتر از دیگری به میدان نمی آیند. در لالیگا امتیازات دو تیم برابر است. بهترین خاطرات من از دربی ها، زمانی است که با کسب جام همراه می شد. ما در فینال لیگ قهرمانان با اتلتیکو بازی کرده ایم و با کسب پیروزی، جام قهرمانی را بالای سر بردیم.

اتلتیکو:

به نظر من این تیم قدرتمند است، فکر نمی کنم آنها بدتر از ما باشند. آنها تیم متقاعد کننده ای هستند که می دانند چه کار می کنند. بازی خوبی ارائه خواهند کرد. سعی داریم کار را برای حریف سخت کنیم و مطمئن شویم که نمی توانند به ما آسیب برسانند. فکر نمی کنم که اتلتیکو ضعیف تر از فصل گذشته شده باشد.

اظهارات راموس و کریستیانو:

به سوال شما احترام قائلم، اما به آن جواب نخواهم داد. نکته خوب این است که هر دو بازیکن در این باشگاه تاریخ سازی کرده اند. هر دوی آنها می دانند که برای چه بازی می کنند و به هم احترام می گذارند. یکی از آنها چیزی می گوید، و دیگری چیزی دیگر، و بحث در این مورد به عهده شماست. ما در داخل تیم آرام هستیم و تنها به بازی فردا فکر می کنیم.

سرخیو بسیار باهوش است، و هر چه دوست داشته باشد می تواند بگوید. در مورد کریستیانو هم همینطور است. آنها بازیکنان درخشانی هستند و مدت زیادی است که در کنار هم بازی می کنند و عناوین زیادی فتح کرده اند. هم حالا و هم بعداً، اینکه طرز فکر و حرف های متفاوتی داشته باشند، مشکلی نیست. مسائل درون تیم حل می شوند. هیچ مشکلی بین سرخیو و کریستیانو نیست. اگر فکر می کنید، مسئله ای میان آنها وجود دارد، در اشتباه هستید. این بخشی از زندگی و فوتبال است، و اگر آنها عقاید خود را بیان می کنند، نشانگر این است که زنده هستند.

آیا خواهان پیروزی لگانس مقابل بارسلونا هستید؟

بله، مسلماً. اما اگر بارسلونا هم پیروز شود چیزی تغییر نمی کند. آنها قبل از ما بازی خواهند کرد، اما می دانیم که باید در طول 90 دقیقه عملکرد خوبی ارائه کنیم.

فرم مهاجمان:

ما نه تنها با کریم و کریستیانو، بلکه با تمام بازیکنانی که در طول وقفه بازی های ملی اینجا بودند، کار کرده ایم. همه بازیکنانم را در فرم خوبی می خواهم تا فردا بازی خوبی داشته باشند. باید به پیش روی ادامه دهیم و سخت برای گشودن دروازه حریف تلاش کنیم. امیدوارم که فردا بازی خوبی همراه با گلزنی بنزما و رونالدو باشد. ما به این شرایط عادت نداریم. آنها باید مثل همیشه تمرین کرده و تلاش خود را مضاعف کنند. اینطور نیست که آنها گلزنی نمی کنند، بلکه فقط کمتر گلزنی کرده اند. حتی اگر در لالیگا هم کم گل زده باشند، در لیگ قهرمانان گل های زیادی به ثمر رسانده اند. موقعیت ها از راه می رسند و مطمئنم آنها گلزنی خواهند کرد.

1771

اختصاصی

نظرات ۵

 • مهرداد

  با اینکه طرفدار بارسا هستم اینو باید قبول کرد که خوب بلده تیمشو از بحران روحی در بیاره.

  • بهراد

   من هم طرفدار بارسا هستم اما بعد از هر صعودی , سقوطی در راهه که اجتناب ناپذیره .

  • بارسلونا❤

   اره دقیقا ...
   رئال بدون زیدان هیچی نبود

 • Cr7-17

  قربون کله کلت یک وینگر یک مهاجم نوک و یک دفاع وسط خوب بخر که واران و بیل با مصدومیتهاشون و بنزما با موقعیت خراب کردنش تو مقاطع حساس فصل ممکنه کار دستمون بدن(دیبالا؛ کین یا اوبامیانگ یا لواندوفسکی)
  !Hala madrid¡...

 • rm12

  زیدان -رونالدو-راموس عشقن

برچسب ها