کونته: مهار منچسترسیتی با این شرایط، کار سختی است

کونته-مهار-منچسترسیتی-با-این-شرایط-کار-سختی-است

وبسایت رسمی برنامه نود - کونته اعتراف کرده که گرفتن سیتی در صدر جدول، کار سختی است.

به گزارش وبسایت نود، شروع خوب منچسترسیتی در این فصل آن قدر قابل توجه بوده که حتی کونته سرمربی تیم مدافع عنوان قهرمانی هم اعتراف کند که تیمش کار سختی برای گرفتن سیتی در صدر جدول دارد. کونته بر این باور است که منچسترسیتی با تقویت خود در فصل نقل و انتقالات، اکنون به یک مدعی در فوتبال جزیره تبدیل شده است. سرمربی چلسی این چنین گفته است:

منچسترسیتی خیلی خوب بازی می کند، اگر به همین روند ادامه دهند، گرفتن آن ها در صدر جدول کار بسیار سختی است. نه فقط برای ما، بلکه گرفتن این سیتی برای هر تیمی کار سختی است. اما در هر صورت فکر می کنم شش تیم در انگلیس برای صدرنشینی می جنگند. ما هم تا پایان می جنگیم. ولی مسلماً باید پذیرفت که منچسترسیتی تیمی قوی است. آن ها فصل قبل هم تیم خیلی خوبی بودند و حالا این فصل با تقویت در بازار نقل و انتقالات تیمی قوی تر شده اند. سخت است که اکنون قهرمان لیگ برتر را پیش بینی کرد ولی منچسترسیتی در حال طی کردن راهی پیروزمندانه است. کار سایر تیم ها بسیار سخت است.

منچسترسیتی بعد از 11 هفته، با کسب 31 امتیاز و تنها یک تساوی در یازده مسابقه ابتدایی فصل، صدرنشین مقتدر لیگ جزیره است.

1878

اختصاصی

نظرات ۱

  • F.lampard

    پارسالم 8 امتیاز عقب بودیم ولی درنهایت قهرمان شدیم....اگه ی مهاجم و ی وینگر خوب تو زمستون بگیریم میشه ب این فصلم امیدوار بود

برچسب ها