سیمئونه: رئال مادرید بهترین تیم دنیاست؛ آنها بهترین بازیکنان جوان را از تیم های اسپانیایی خریده اند

سیمئونه-رئال-مادرید-بهترین-تیم-دنیاست؛-آنها-بهترین-بازیکنان-جوان-را-از-تیم-های-اسپانیایی-خریده-اند

وبسایت رسمی برنامه نود - رئال مادرید روز شنبه در ورزشگاه وندا متروپولیتانو میهمان اتلتیکو مادرید است، و حالا دیگو سیمئونه در این مورد با خبرنگاران گفتگو کرده است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، سرمربی اتلتیکو مادرید در صحبت های خود طی کنفرانس مطبوعاتی گفت:

ما مقابل بهترین تیم دنیا قرار خواهیم گرفت، درست همانطور که بارسلونا زمانی بهترین تیم دنیا بود. آنها دو قهرمانی متوالی در اروپا کسب کرده اند و مدافع عنوان قهرمانی لالیگا هستند. فصل جدید را هم با دو قهرمانی در سوپرکاپ اروپا و اسپانیا آغاز کردند... علیرغم تمام نتایجی که امسال در لالیگا و اروپا کسب کرده اند، بهترین تیم دنیا هستند. در حال حاضر آنها بهتر هستند و تمام بازیکنان خوب و جوان را از تیم های مختلف اسپانیایی خریداری کرده اند. بدیهی است که این تفاوت ها را رقم می زند؛ چون به این معنی است که سایر باشگاه ها نمی توانند بازیکنان مستعد را به خدمت بگیرند و این بازیکنان جوان فرصتی برای پیشرفت در تیم های دیگر ندارند. آنها این بازیکنان را ذخیره کرده اند، اما واقعاً خوب کار می کنند.

بازی های بزرگ مثل دربی و ال کلاسیکو در تمام کشور ها همیشه تنش زا بوده و انگیزه بخشیده است. ترکیبی از اضطراب و جاه طلبی وجود دارد. از وقتی من به اتلتیکو آمده ام، همه دربی ها شبیه هم بوده است، بنابراین انتظار ندارم که بازی متفاوتی نسبت به دیدار های قبلی باشد.

سیمئونه در مورد وضعیت آنتوان گریزمن هم گفت:

صادقانه می گویم که او واقعاً خوب است. شرایط سختی است - چند روز پیش آنها عکس تیمی را درست زمانی گرفتند که او برای پیدا کردن جای خود در زمین به راه افتاده بود، و اینطور به نظر رسید که او نمی خواهد در عکس تیمی باشد. می توانم ژورنالیست ها را درک کنم، اما او همیشه این کار را می کند. او ماهر ترین و مهمترین بازیکنی است که در خط حمله داریم. من از او حس شور و اشتیاق می گیرم. تیم در لالیگا خوب کار می کند و هنوز بهترین فرم گریزمن را ندیده ایم. طبیعی است که در مورد آینده او بحث شود، همانطور که همیشه این اتفاق افتاده و در مورد فالکائو، دیگو کاستا و تورس نیز همینطور بود.

1771

اختصاصی

نظرات ۸

 • بارسلونا❤

  درسته الان دوساله که رئال عنوان بهترین بودنو از بارسا گرفته ولی من ایمان دارم بارسا با قدرت تمام برمیگرده و یبار دیگه اقتدارشو بر اروپا تحمیل میکنه ...
  بارسا معمولا با سه‌گانه یا دوگانه برمیگرده ...

  • Cr7-17

   معمولا با چی برمیگرده؟خخخخ ازکی تاحالا؟شما کلا یکدهه ست(به لطف داورها) یکمی تیم شدین که اونم تموم شدرفت وگرنه تایکدهه پیش اصلا کسی اسمی ازداورسلونا نمیاوردمخصوصاتورقابتهای اروپایی(تاسال۲۰۰۶یکدونه قهرمانی اروپاداشتن خخخخ الانم۷تاازماعقبن طبق معمول)میلان بایرن یووه یونایتد لیورپول تاریخچشون خیلی ازشما غنی ترِ(رئال که دیگه بماند)
   !Hala madrid¡...

  • بارسلونا❤

   Cr7 تو که از بارسا چیزی نمیدونی پس حرف نزن ..

   تعجب میکنم وقتی میگی داور به بارسا کمک کرد ...
   بارسا داره پکترین فوتبالو به نمایش میزاره ...
   تا دم دروازه حریف پاسکاری میکنه و اونقددد فشار میاره تا به گل برسه ..
   ولس شما یا گل افساید میزننین ، یا ازینطرف زمین میکشین زیرش تا یکی همینجور شانسی ضربه سر بزنه ،گل بشه ...

   شما تیمی بودین که در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۶ ، با اشتباه داوری قهرمان شدید ...

   اصلا سابغه نداشت ، تو فینال اشتباه داوری رخ بده ..
   که واستون راموس گل افساید زد و باعث قهرمانیتون شد
   حتی بعد تکل به روی گریزمن که بایستی اخراج میشد ، داور اخراجش نکرد ...

  • Ali

   اقای بارسای بازی پاریس ژرمن بارسا یاچلسی بارسا یابارسلونا - اشتوتگارت یا... خودت به خواب نزن (:
   فوتبال پاک دیدی (:
   شما که ازبارسا همه چی میدونی (:
   نمیدونم چندسالت ولی برو بازهای که گفتم نگاه کن(:
   ادمین دوست داشتی چاپ کن

 • سجاد

  رئال ،بهترین تیم دنیاست؟ بهتر بگی خوش شانس ترین و صاحب نفوذ ترین تیم دنیاست.!!!!

 • حامد مسی

  در واقع سیمئونه خواسته با این حرفش در صورتی که نتونم بازی رو ببره از زیر انتقادات بیشتر خارج بشه، در صورتی که خودشم می‌دونه که از رئال بهترین هرچند مثل فصول قبل نبودن وگرنه کسی نمیاد از حریفی تعریف کنه که با گل آفساید تو فینال جام رو ازشون گرفته، در ضمن رئال بعیده امسال حتی یک جام هم ببره، تیمی پر مدعا که حتی یکبار هم سه‌گانه نگرفته و فقط مسی دوبار سه‌گانه کسب کرده

 • hs

  اقای بارسلونا اول اشتباهات داوری این فصل لالیگارو نگاه کن چون داورا قشنگ امسال قهرمان لالیگا کردنتون بعدشم رعال مادرید جایزه بهترین تیم قرنو داره که برمیگرده به 2000 به قبل اونو چی میگی cr 7خوب چیزی گفت شما با داوری بازی چلسی قهرمان چمپیونز لیگ شدید اصن باشگاه رئیال مادرید با داورسلونا غیر قابل مقایسس من والا نمیدونم چرا داورسلونا انقدر طرفدار داره طرفداراشم همه تو فضای مجازی و زیر 16 سالن بهترین بازیکنایه جهان تو تیم رئال بودن پر افتخار ترین تیم جهان 33 بار لالیگا 12 بارچمپیونزلیگ اگه طرفدار یک باشگاه کوچک هستی لطفا اونو با بهترین باشگاه جهان مقایسه نکن

 • CR7 SR4

  آقایون بارسایی نظراتونو بزارین برا بعد بازی
  ببینم اونوقت چی میگین

برچسب ها