گزارش جالب نیویورک تایمز؛ مالک چینی میلان کلاهبردار از آب درآمد!

گزارش-جالب-نیویورک-تایمز؛-مالک-چینی-میلان-کلاهبردار-از-آب-درآمد

وبسایت رسمی برنامه نود - در آگوست 2016 هواداران میلان با تغییراتی شدید در زمینه مدیریت باشگاه مواجه شدند و لی یونگ هونگ، تاجر چینی با پرداخت 740 میلیون یورو تبدیل به مالک جدید این باشگاه شد.

به گزارش وبسایت نود، نیویورک تایمز در گزارشی ویژه به بررسی سابقه این تاجر چینی پرداخت هاست. گزارش نشریه آمریکایی نشان می دهد که بخش قابل توجهی از رزومه ای که از یانگ هونگ در رسانه ها منتشر شده دروغ است و صحت ندارد.

به طور مثال یونگ هونگ خود را مالک یک شرکت فعالیت های معدن به نام "گوانگدونگ لیون" در شهر فوکوان معرفی کرده بود. نیویورک تایمز گزارش داده است که این شرکت در دو سال اخیر چهار مالک مختلف داشته که یونگ هونگ هیچ کدام از آنها نبوده است. از سویی زمانی که خبرنگاران نیویورک تایمز به محل شرکت " گوانگدونگ لیون" مراجعه کردند با درهای بسته و تابلوی "برای فروش" مواجه شدند. تصاویر نشان می دهند که شیشه های پنجره های این ساختمان شکسته و انواع حشرات در آن جا در حال زندگی هستند!

البته رزومه کذب تنها مشکل لی یونگ هونگ نیست بلکه به طور مثال در سال 2013 او به علت شفاف نبودن معاملاتش توسط اداره مالیات 76 هزار یورو جریمه شده است. 9 سال قبلش خانواده دونگ به اختلاس 57 میلیون یورویی از پنج هزار سرمایه گذار متهم شده اند. به علت این کلاهبرداری، برادر و پدر مالک میلان زندانی شده اند.

1140

اختصاصی

نظرات ۲

  • matin .p.b

    @_@

  • مجتبی

    به این میگن پولشویی از نوع مدرن !

برچسب ها