گرشاسبی: بازیکنی عاشق پرسپولیس باشد، باعث محرومیت آن نمی‌شود

گرشاسبی-بازیکنی-عاشق-پرسپولیس-باشد-باعث-محرومیت-آن-نمیشود

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیئت مدیره پرسپولیس گفت که بدهی مالیاتی و عدم پیگیری آن باعث انباشته شدن این بدهی‌ها شده است.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان حمیدرضا گرشاسبی ضمن تسلیت ایام سوگواری روزهای پایانی ماه صفر و تسلیت به بازماندگان واقعه زلزله اخیر غرب کشور موضوع جلسه با وزیر ورزش و جوانان را حضور پرقدرت باشگاه‌ها در لیگ قهرمانان آسیا دانست و اظهار داشت: یقین دارم بازیکنی که عاشق پرسپولیس باشد راضی نمی‌شود با بردن مسائل کشور به بیرون از مرزها باعث محرومیت تیم محبوبش شود.

وی افزود: اگر حمایت تمام عیار وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و همکاری بزرگان این باشگاه نبود، پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا حذف می‌شد و به این سادگی‌ها امکان بازگشت وجود نداشت و این موضوع خواست هیچ یک از هواداران میلیونی این تیم نیست.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: درباره اخذ مجوز حرفه‌ای، باشگاه پرسپولیس همه اقداماتی را که کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال ابلاغ کرده بود، انجام داده‌ایم و یک سری از تسویه حساب‌ها نیز صورت گرفته و برخی از بدهی‌ها هم در کمیته حل اختلاف بررسی خواهد شد. همچنین تعدادی از پرونده‌ها نیز در دادگاه حکمیت ورزش وجود دارد و هنوز محکومیتی صادر نشده است. در مجموع خوشبختانه باشگاه پرسپولیس با ارائه مدارک، مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورده است و ان شاءالله امیدوارم مانند فصل قبل حضور پرقدرتی داشته باشیم.

گرشاسبی خاطرنشان کرد: در فصل قبل هم فقط یک اتفاق که همان محرومیت بازیکنان بود، باعث شد در عین شایستگی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم شویم در حالی که پرسپولیس شایستگی داشت بعد از بیست و سه سال که از آخرین قهرمانی تیم‌های ایرانی در آسیا می‌گذشت، این افتخار را برای فوتبال ایران به ارمغان آورد.

وی با اشاره به بدهی‌های باشگاه تصریح کرد: از پرسپولیسی‌های عزیزی که طلبکار بودند و طلب خود را بخشیدند و یا با حداقل دریافتی توافق کردند، تشکر می‌کنم. البته هنوز تعداد دیگری طلبکار داریم که پرونده آنها در دست بررسی است و رایزنی می‌کنیم با آنها هم به توافق برسیم تا بدهی‌های باشگاه حالت شفاف داشته باشد.

گرشاسبی از پیگیری‌ها و نامه‌نگاری‌های وزیر ورزش و جوانان در حل مشکلات مالیاتی باشگاه به نیکی یاد کرد و گفت: باشگاه پرسپولیس به دلیل اینکه در طی 10،15 سال گذشته نسبت به اظهارنامه مالیاتی پاسخگو نبودند، بدهی‌ها انباشت شده است، بطوری که موجب ایجاد بدهی‌های کلان مالیاتی شده تا حدی که کمر باشگاه را خم کرده است.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس ادامه داد: آنچه مسلم است با توجه به این مهم که باشگاه پرسپولیس درآمدی نداشته، بدهی هم به آن تعلق نمی‌گرفته است، اما بدلیل پاسخگو نبودن باشگاه، جریمه به آن تعلق گرفته است که این مهم با پیگیری مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش حل شد، به طوری که فعلا به ما نامه‌ای ارسال کرده‌اند که هنوز بدهی‌ها بررسی نشده است و همین پیگیری وزیر ورزش و جوانان مشکل مالیاتی را مرتفع کرد.

وی در پایان گفت: خدا را شکر مشکل بزرگ مالیاتی باشگاه پرسپولیس با حمایت دولت و وزارت ورزش و جوانان در حال حل شدن است.

 

2051

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

نظرات ۸

 • بهرام دهتقلال ازگرگان

  کاملا با نظر شما موافقم و این هم برای بازیکنان پرسپولیس و هم استقلال صادق هست.به شرطی که باشگاه هم بیخیال پرداخت حقشان نباشه. و بنظرم مقصر اصلی مدیر عامل هایی مانند فتح الله زاده و رویانیان هستن که بازیکنان رو با چند برابر قیمت خریدن.

 • مهدی صالحی

  دقیقا مثل طارمی!!!!!

 • امیدوحیدیفر

  چه تیکه انداخت به طارمی خخخ ولی خوب همه میدونن الان همه بازیکن های پرسپولیس پولکی شدن طارمی که بخاطر پول تیمشو محروم کرد یا همین مسلمان بخاطر دیرشدن پولش اعتصاب کردو یا بیرانوندوامیری و.. اون قدیم بود که علی پروین وناصرحجازی با کمترین حقوق بازی میکردن

  • v

   درباره تیم خودت نظر بده
   بدجور درگیر سرورتی
   همین طارمی خاطرات بدی براتون رقم زده که تا هر شب کابوس میبینی

  • بهرام دهتقلال ازگرگان

   آقا امید داری اشتباه فکر میکنی،فعلا که اسطوره های شما صادقی،امیر آبادی،هاشم مسی و قلعهنوعی که شما رو از دسته3 آورد بالا و نکونام و.... الا ماشاالله دارن به فیفا و ای اف سی شکایت میکنن که پروانه شما رو لغو کنن و شما رو برگردونن به دسته 3.آدمین لطفا چاپ کن

  • 6در4تقلال

   گفتی اعتصاب یاداعتصاب 6تاییهاپارسال دم عیدافتادم که بهشون سبدکالا دادن پولکی فقط کاوه به خاطر160میلیون شکایت کردجباری وبیک زاده وامیرحسین صادقی و......از شیشتقلالیها پولکی ترندیدم مهدی آقای گل بدسوزونده شماراوخاطرات دربی برات زنده میشه 4تای 95غروب 27فروردین هههه.ادمین ممنون بچاپ

  • asad

   وحیدیفر بالاخره نگفتی چرا فامیلیتو عوض کردی همون که بیشتر بهت می اومد.

 • زهرا پرسپولیسی 6اتیشه

  این طارمی کار دست پرسپولیس داد حالا میگن گفته میخوام برم اروپا..مظلوم نمایی میکنه پیش هوادارای پرسپولیس هر روزم حاشیه درست میکنه بعدم میگه من عاشق پرسپولیسم ولی واقعا فکرمیکنم اونقدراهم نبودش احساس نمیشه به شرطی که برانکو از بازیکنای ذخیره اش خوب استفاده کنه وتیمو هماهنگ کنه..خداکنه طارمی بره اروپا بعد دیپورتش کنن تا بفهمه هیجاپرسپولیس نمیشه..همچین کرشمه میاد انگار رئال دنبالشه..خواهشم از همه هوادارای خوب ودوست داشتنی پرسپولیس اینکه انقدر لوسش نکنن این بازیکنو با کارای خیریت دارش..

برچسب ها