تغییر زمان نقل و انتقالات برای کمک به بازیکنان لیگ برتر/هر باشگاه مجاز به جذب ۶ بازیکن است

تغییر-زمان-نقل-و-انتقالات-برای-کمک-به-بازیکنان-لیگ-برترهر-باشگاه-مجاز-به-جذب-6-بازیکن-است

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ از تغییر زمان نقل و انتقالات نیم فصل برای کمک به بازیکنان لیگ برترخبر داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ،فریبرز محمودزاده در مورد شرایط جذب بازیکنان در نیم فصل نقل و انتقالات گفت: هر باشگاه در نیم فصل می‌تواند به هر تعدادی که بخواهد قرارداد بازیکنانش را فسخ کند اما فقط مجاز به جذب ۶ بازیکن در نقل و انتقالات نیم فصل است. ضمن اینکه برای اینکه برای کمک بیشتر به بازیکنان زمان نقل و انتقالات را تغییر دادیم.

وی افزود: زمان نقل و انتقالات نیم فصل برای لیگ برتر از ۲۸ آذر تا ۲۶ دی ماه ۱۳۹۶ است. زمان نقل و انتقالالات نیم فصل برای لیگ دسته اول نیز از ۳۰ آذر آغاز می‌شود و تا روز ۲۸ دی ماه ادامه خواهد داشت. این تغییر دو روزه برای آن است که اگر بازیکنی نتوانست در تیم‌های لیگ برتری بازی کند زمان کافی برای حضور در تیم‌های لیگ دسته اول داشته باشد. 

 

1004

فارس

نظرات ۱۰

 • hasan

  مطمئن باشید هدف فقط کمک به پرسپولیسه. بخاطر نوراللهی و...

  • سید علی محمدی

   چه ارتباطی داره برادر؟!!

  • 10-10-3

   نورالهی اسمش تو سهمیه بزرگساله پرسپولیسه و یه جا اشغال کرده برادر من برگشتنش هیچ اتفاق خاصی نیست چون اگر ازاول میگفتن که نمیتونه تا اخر فصل بازیکنه قطعا باشگاه اسمشو حذف و یه هافبک دفاعی اضافه میکرد- ینی تا این حد نگران برگشتش هستید؟؟ینی تا این حد به اتفاقات پیش بینی نشده و غیر عادی واسه ضررکردن پرسپولیس امید دارید؟؟؟ خداروسپاس ازین بزرگیه ما

 • Mohammad 6+4=ss

  پس یعنی قبلاً این فرصت 2روزه وجود نداشته که در پایان انتقالات چند بازیکن بدون تیم میموندن و فوتبال حرفه ایشون به پایان میرسید!!!!
  ولی بازیکنی که در لیگ برتر بدون تیم موند، خیلی باید شهامت داشته باشه که به لیگ 1 بره،هر چند که انجام ندادن این کار = پایان فوتبال.
  البته این کار بهترین کاریه که یک بازیکن حرفه ای انجام میده، و قطعاً با این کارش خیلی زود به لیگ برتر برمیگرده /.....

 • فرشاد تراختور

  اونایی که برا پیوستن به تراکتور کبیر عجله دارند از الان ثبت نام کنند

  • حمید

   پنجاه سال تاریخ و فقط یک جام

  • Ehsan

   تراکتور کبیر؟ خخخخ اخه بزار تیم‌کوچیک اماده خورتون یه قهرمانی لیگ بیاره بعد خخخ اخه کبیر

  • جنوب ژاله

   برا جشن نایب قهرمانی!!!؟

 • مجتبی00

  اگه اشکان دژاگه تا اون وقت هم تیم پیدا نکرد چی
  بدون باشگاه میره جام جهانی
  چاره ای نداره باید قیمت خودش رو بیاره پایین

  • n.b

   پیروزی که محرومه لیستشم پره به هیچ عنوان نمیتونه دژاگه رو که بازیکن آزادم هست بگیره،استقلالم اعلام کرد که دژاگه رو نمیخوایم و فقط یه مهاجم خوب میگیریم،پس بعیده وقتی نتونه تو این دو تیم بازی کنه به لیگ ایران بیاد!

برچسب ها