مورینیو: تاثیر پوگبا روی ترکیب تیم مشخص است

مورینیو-تاثیر-پوگبا-روی-ترکیب-تیم-مشخص-است

وبسایت رسمی برنامه نود - پوگبا در بازگشتش به میادین، یک گل زد و یک پاس گل ارسال کرد.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد که 12 بازی بود پوگبا را در ترکیب نداشت، دوباره با درخشش این بازیکن فرانسوی، موفق به کسب یک برد 4 گله دیگر شد، پوگبا در این مسابقه یک گل زد و یک پاس گل ارسال کرد. علاوه بر پوگبا، زلاتان هم در این مسابقه بعد از هفت ماه و نیم دوری از میادین، دوباره پای در مستطیل سبز گذاشت. مورینیو در پایان مسابقه درباره پیروزی تیمش چنین گفت:

عملکرد تیم، نتیجه، واکنش تیم بعد از خوردن گل حریف و عدم ترس در تیم، همه چیز خیلی خوب بود. خوشحالم که مصدومین تیم برگشتند و شروع خوبی هم داشتند. دیدن زلاتان بعد از آن مصدومیت طولانی و طاقت فرسا، بسیار امیدوارکننده است. پل پوگبا هم که نشان داد صاحب چه کلاسی از بازی است. او به شکلی بازی کرد گویی اصلاً این مدت طولانی دور از میادین نبوده است. ماتیچ و پوگبا در ابتدای فصل، موتور حرکتی تیم بودند، بعد از مصدومیت پوگبا، قدری دچار افت شدیم البته بازیکنان جانشین هم عملکرد خوبی داشتند و بازیکنان خوبی هستند ولی هر بازیکنی کیفیت هایی دارد. تصمیم را با پوگبا گذاشتم تا خودش بگوید چه زمان از بازی بیرون آید، به او گفتم هر زمان احساس خستگی کرد، اعلام کند تا تعویضش کنیم. او روی فوتبال مان اثر گذاشت، با حضور پوگبا موقعیت های زیادی خلق کردیم.

بازی را خوب شروع نکردیم ولی بازیکنان تیمم را سرزنش نمی کنم. فکر می کنم عملکرد خوب حریف همراه با سازماندهی خوب تیم بنیتز در ابتدای مسابقه باعث شد گل بخوریم. فکر می کنم آن گل، هشداری برای ما بود. از خواب بیدار شدیم و به خوبی واکنش نشان دادیم. از کیفیت بازی تیم بسیار خوشحال و راضی هستم.

1878

اختصاصی

نظرات ۴

 • مهدی

  " ماتیچ و پوگبا در ابتدای فصل، موتور حرکتی تیم بودند، بعد از مصدومیت پوگبا، قدری دچار افت شدیم البته بازیکنان جانشین هم عملکرد خوبی داشتند و بازیکنان خوبی هستند ولی هر بازیکنی کیفیت هایی دارد "

 • TripleM

  امیدوارم بایی هم کمتر مصدوم بشه. لیندلوف شبیه نه خود فاجعس. نمیدونم چی دید مورینیو که اینو خرید.

 • Mamad

  این خوب نیست ,,, منچستر اینجوری شانس قهرمانی رو از دست میده ,,, باید تو هر پست دوتا بازیکن قابل اتکا داشته باشه , مخصوصا میانه ی میدان و بازیسازی , اگه مصدوم نشن همین زلاتان ماتیچ پوگبا و لوکالو میترکونن همه تیمارو

  • Pogba

   تیم اگه کمی تحاجمی تر بازی کنه مثل دوران فرگوسن کبیر مطمعن باشید که منچستر سیتی هم قادر به بردن ما نیست البته اگه لیندلوف تو ترکیب نباشه

برچسب ها