تکلیف ادامه همکاری طاهری با پرسپولپس در جلسه با وزیر مشخص می‌شود

تکلیف-ادامه-همکاری-طاهری-با-پرسپولپس-در-جلسه-با-وزیر-مشخص-میشود

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: هنوز هیچ تصمیمی مبنی بر خروج علی‌اکبر طاهری از جمع هیات مدیره گرفته نشده و قرار است در جلسه با وزیر ورزش تکلیف مشخص شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، محمدرضا حاجی بیگی، درباره تاخیر در پرداخت مطالبات اعضای تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرار بود پنجشنبه گذشته، این پول در اختیارمان قرار بگیرد اما برخی مشکلات اداری باعث شده است تا الان نتوانیم این پول را بین بازیکنان و کادر فنی پرداخت کنیم.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: فکر می کنم بتوانیم ظرف دو روز آینده، این پول را پرداخت کنیم تا بازیکنان با روحیه بیشتری به مصاف پدیده مشهد بروند. اگر بتوانیم این رقم را که توسط سامانه هواداری باشگاه تامین شده است پرداخت کنیم کمک زیادی به مسائل جاری باشگاه می کند.

وی درباره اینکه گفته می شود وزارت ورزش و جوانان به دنبال بازگشت اسپانسر پیشین این باشگاه است تصریح کرد: چنین صحبت هایی صحیح نیست. هنوز آقای طاهری از مرخصی خود بازنگشته تا به دیدار وزیر برود. برخی مسائل، پس از این جلسه مشخص می شود. اینکه درباره بازگشت اسپانسر قبلی باشگاه صحبت شده باشد تا آنها بازگردند درست نیست.

حاجی بیگی درباره کمرنگ شدن احتمال بازگشت طاهری به مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: هنوز هم مصمم هستیم که در این برهه زمانی حساس از آقای طاهری به عنوان مدیرعامل نام ببریم. من فکر می کنم ظرف چند روز آینده، تکلیف این موضوع هم مشخص می شود.

وی تصریح کرد: اخبار مطمئنی دارم که آقای سلطانی فر هم هیچ جلسه ای در خصوص جانشین آقای طاهری نداشته اند و فعلا هم قرار نیست کسی را ببینند. این موضوعات تنها به نظر وزیر ورزش بستگی دارد و نباید به شایعات ایچنینی گوش کرد.

 

2051

مهر

نظرات ۶

 • مهدیه

  #طاهری باید بماند

 • jd.dri

  ایشاللا که یه مدیر خوش نام و بامعرفت که قدر بازیکنای بزرگشو بدونه بیاد پرسپولیس ...
  نه مثل این بابا که برای پست مدیریت دست به هرکاری بزنه...
  ** بازیکن ملی ش رو مازاد اعلام کنه و ازش باج سیبیل بگیره !!
  ** بازیکن ملی ش رو هوائی کنه و باهاش قرارداد جعلی ببنده !!
  ** سرمربی تیمش رو هوائی کنه که جانشین کی روش بشه و برعلیه اش مصاحبه کنه !!
  ** بازیکن ملی ش رو که مثل دو بازیکن قبلی ش میخواد از باشگاه جدا بشه بره سربازی به کمیته انضباطی احضار کنه !!

  • العین صغیر

   و شما هم استقلالی نیستی؟

  • سعید

   خوشحالم که بین هوادارای استقلال هم اینقدر آدم منطقی پیدا میشه که بفهمه قدرت این چند سال پرسپولیس از کجا آب میخوره. درست حدس زدی آقا، این آقای طاهری ما نمره ش یکه. اینکه پرسپولیس تو این چند سال شما رو سوزونده دو تا نقش اول داشته. برانکو و طاهری. وقتی یه مدیرعامل اینقدر برای هواداری تیمش محبوبه و اینقدر توی هواداری رقیب منفور، یعنی کارشو به درست ترین شکل انجام داده. کاش طاهری به خاطر دل هوادارا بمونه....

  • mmm

   شما که اصلا استقلالی نیستی

 • 64

  جانشین طاهری هم تعیین شده بزودی اعلام و رسمی میشه..
  شک نکنین...

برچسب ها