کیانی: برای افراد دیگر می‌گویند فتوشاپ بوده اما من را راحت محروم کردند

کیانی-برای-افراد-دیگر-میگویند-فتوشاپ-بوده-اما-من-را-راحت-محروم-کردند

وبسایت رسمی برنامه نود - مهدی کیانی همچنان منتظر نامه بخشش محرومیتش از سوی کمیته اخلاق است، اما می‌گوید که هنوز چیزی در این مورد به باشگاه تراکتورسازی ابلاغ نشده است.

 به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی کیانی درباره آخرین وضعیت محرومیتش از سوی کمیته اخلاق، اظهار داشت: به ما گفتند که دوشنبه می‌توانی مقابل سپاهان به میدان بروی، چون مثل اینکه باشگاه به آقای تاج نامه زده و ایشان هم قول‌هایی در این خصوص داده‌اند که یک ماه از محرومیت را کم کنند. قبل از دیدار مقابل ذوب‌آهن هم گفتند که می‌توانی بازی کنی، اما هنوز نامه‌ای به ما نزدند. هنوز مانده‌ایم و نمی‌دانیم چه‌کار کنیم. از یک چیز کوچک برای ما یک داستان بزرگ درست و مرا راحت محروم کردند.

وی افزود: بارها گفتم و بازهم می‌گویم که آن اتفاق، یک اتفاق درون خانوادگی بود. نه به فدراسیون، نه به این‌طرف و نه به آن‌طرف کاری دارد. از کاه برای‌مان کوه ساختند. امیدوارم به‌خاطر هواداران این محرومیت بخشیده شود. از باشگاه هم گفتند که صحبت کردیم و به آقای تاج گفته‌ایم که دستور بدهد یک ماه از محرومیت من کاسته شود، چون این کار در حد شوخی بود که نه در زمین و نه در جریان بازی اتفاق افتاد. عکس افراد دیگر را می‌گویند فتوشاپ است و محرومیت‌شان را می‌بخشند، اما اتفاقی که برای ما رخ داده را کسی ندیده و با این حال محروم می‌کنند. امیدوارم همه کمک کنند که نه من، بلکه هیچ فوتبالیستی دیگر محروم نشود، چون یک یا دو ماه دوری از فوتبال می‌تواند به یک بازیکن صدمه بزند.

کاپیتان تراکتورسازی با حضورش در جام شهدا و قهرمانی با این تیم، خاطرنشان کرد: بازی‌های دوستانه همیشه به تیم کمک می‌کنند و خدا را شکر که توانستیم جام قهرمانی را بالای سر ببریم. این جام را به روح شهدا تقدیم می‌کنیم، چون خون شهیدان است که باعث شده ما الان در آرامش باشیم. در این مسابقات بازی‌های خیلی خوبی انجام دادیم.

کیانی در مورد دیدار هفته یازدهم تیم تراکتورسازی مقابل سپاهان گفت: بازی خیلی سختی است، بازی با سپاهان همیشه سخت بوده. سپاهان به برد نیاز دارد و می‌آید که بازی را ببرد، اما مصدومان ما هم رسیدند و تیم‌مان روزبه‌روز بهتر می‌شود. کادر فنی خوبی هم داریم و امیدواریم که بازی خوبی انجام داده و بازی را ببریم.

وی راجع‌به وضعیت تراکتورسازی در نیم‌فصل و فعالیتش در نقل‌وانتقالات، یادآور شد: باشگاه ما می‌تواند 8،7 بازیکن در نیم‌فصل به خدمت بگیرد. امیدوارم هرکسی که بیاید، با تصمیم کادر فنی باشد تا بتواند به تیم کمک کند. بازیکنانی هم که می‌آیند، تصمیم گیرنده خودشان هستند. شرایط ما در نیم‌فصل دوم حتی سخت‌تر از نیم‌فصل اول خواهد بود.

کاپیتان تراکتورسازی با اظهار تأسف از زلزله رخ‌داده در کرمانشاه، تصریح کرد: به نوبه خودم به همه مردم کرمانشاه تسلیت می‌گویم. از این اتفاق خیلی ناراحتم. امیدوارم دولت و ملت دست‌به‌دست هم بدهند و کوتاهی نکنند. من بچه نهاوند هستم و یک ساعت با کرمانشاه فاصله داریم و می‌دانم آنجا هوا چقدر سرد می‌شود. امیدوارم همه هر چه در توان دارند، بگذارند. از مردم خوب آذربایجان هم تشکر می‌کنم که پنجشنبه ما را در بازار تبریز شرمنده کردند. نه تنها آذربایجان، بلکه همه مردم ایران نشان دادند که در شرایط سخت کاملاً پشت یکدیگر هستند. امیدوارم مسئولان بدانند که در کرمانشاه هوا خیلی سرد است و خودشان را جای آن مردم زلزله‌زده بگذارند. مسئولان خودشان امتحان کنند و ببینند که می‌توانند یک شب در چادر بخوابند؟

 

2051

تسنیم

نظرات ۲۳

 • mehrab

  یعنی چی زده دست بچه مردم رو نابود کرده میگه مسئله درون خانوادگیه فردا میزنه یکی رو دست و پاش رو میشکنه میگه تکل زدم توپ رو بگیرم عجب رویی داری آقای کیانی باید بیشتر از این ها محرومش کنن فوتبال ورزشه یا مبارزات قفس مرگ عجب بازیکنان به ظاهر حرفه ای داریم ما ..

  • محمد

   طرف خدش ناراحت نیست تو چرا ناراحتی؟

  • سولدوز تراختور

   اونایی که سنگ تراختور و کیانی رو به سینه میکوبن خودتون دیدین با چاقو زده؟؟قربون پول بیت المال برم که باعث شده اینقد بلبل زبون بشین.تو شهر خودتون ازتون میزبانی میکنیم دیگه نباید در مورد سرورتون اینجوری حرف بزنین.اگه بین فارس و تورک فرق نمیزاری پس بچاپ

  • تراختور کبیر

   اقا اصلا من با بد و خوب بودن و محرومیت کیانی کار ندارم چیزی که فدراسون میدونه و کیانی و باشگاه تراختور من نمی دونم چه منفعت داری برای استقالال و پرسپولیس که اینقدر براشون مهم شده !

 • ایران

  خداییش دیگه مورد نداشتیم طرف با فتوشاپ دست رفیقش رو تیغ بزنه
  وگرنه برای شما هم میتونستیم ماسمالی کنیم و بگیم فتوشاپه

 • mshh

  من میگم با دوستات قمه هاتونا بردارید حمله کنید به فدراسیون

 • مصطفی از همدان

  درود به شرفت مرد

 • ۷تراختور

  دربیشون نباید خراب میشد.. حواست کجاست حاجی، راستش تورو تو صدر که میبینن براشون سخته ،

 • چاقو کش

  واسه چاقوکشی محرومت کردن نه قلیون
  فرقشو بفهم

 • هادی

  آهان شما چاقو کشی رو با قلیون کشی مقایسه می کنی؟

 • یاشاسین تراکتور

  سلطان جات تو قلبمونه بهترین فوتبالیست ایرانی با غیرت

 • مهدی صالحی

  یه بار برنامه نود دعوت شدی فکر کردی چه خبره.بانداژ دست مدافع تیمتون نکنه فتوشاب بوده !!!!! یا چاقو پلاستیکی بوده .فعلا تو وتیمت در حدی نیستید که در مورد پرسپولیس کبیر واستقلال نظر بدی

  • علی

   استقلال؟؟؟
   اونکه ته جدوله و برا دسته دو میجنگه!؟؟؟
   پرسپولیسم اونقدر بردیم که دیگه برامون تازگی نداره پس شما در حد تراکتور نیستی... هنوز مهر ۴تا شدنتون خشک نشده ها

 • هیوا

  منم مثل خودت کورد هستم ولی قربونت برم ، زخم دست طرف که دیگه فتو.شا
  نبود ..بود؟

  • A.Gh

   کیانی لک و لر هست نه کرد

  • سولدوز تراختور

   داداش کیانی لره نه کرد...

برچسب ها