پورموسوی: می‌خواهیم نشان دهیم فولاد تیم بازی‌های بزرگ است

پورموسوی-میخواهیم-نشان-دهیم-فولاد-تیم-بازیهای-بزرگ-است

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است هدف تیمش برای بازی فردا (دوشنبه) مقابل پارس جنوبی کسب سه امتیاز است.

 

به گزارش وب سایت نود، سیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم حضور یافت و درباره این دیدار اظهار کرد: فردا یکی از مهم ترین بازی های ما با تیم صدرنشین جدول رده بندی است. پارس جنوبی تیم خوبی دارد و توانسته هفته های زیادی را صدرنشین باشد.

او ادامه داد: در این چند روز به خوبی تمرین کردیم و تمام تلاش خود را انجام دادیم تا بتوانیم بازی قابل قبولی را مقابل پارس جنوبی ارائه دهیم. می‌خواهیم نشان دهیم فولاد تیمی است که می‌تواند در بازی‌های بزرگ خودی نشان دهد و حریفانش را غافلگیر کند. هدف ما کسب سه امتیاز است و برای محقق شدن این هدف می‌خواهیم در زمین خود پرقدرت ظاهر شویم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره تعطیلی‌های لیگ اظهار کرد: شما از هر مربی بپرسید، نسبت به این تعطیلات روی خوشی نشان نمی‌دهد. به طور میانگین هر تعطیلی دو مصدوم روی دست ما می‌گذارد و که در این وقفه آخر نیز یوسف وکیا و عبدالله کرمی مصدوم شدند. این مصدومیت‌ها ربطی به فشار تمرینات ندارد و بخاطر دور شدن بازیکنان از جو مسابقه است.

پورموسوی درباره نقاط قوت پارس جنوبی توضیح داد: این تیم در هر بازی با انگیزه وارد میدان می‌شود و به دنبال سه امتیازر است. آن‌ها دوندگی زیادی دارند و همیشه به صورت ۲-۴-۴ بازی می‌کنند. البته هر تیم نقطه ضعف‌هایی نیز دارد که امیدواریم فردا بتوانیم از نقاط ضعف حریف سرسختمان استفاده کنیم.

او در پایان درباره مصدومان و محرومان تیمش گفت: برای دیدار فردا به طور قطع وکیا را به دلیل مصدومیت و عبدالله ناصری را به دلیل محرومیت نخواهیم داشت. همچنین حضور عبدالله کرمی نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها