گل‌محمدی: تراکتور و سپاهان لیاقت جایگاه بهتری در لیگ برتر دارند

گلمحمدی-تراکتور-و-سپاهان-لیاقت-جایگاه-بهتری-در-لیگ-برتر-دارند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید جایگاه‌های فعلی تراکتورسازی و سپاهان شایسته این دو تیم نیست.

به گزارش وب سایت نود، یحیی گل‌محمدی با حضور در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران گفت: با تسلیت به بازماندگان زلزله اخیر کرمانشاه و تسلیت به شهرام گودرزی بابت از دست دادن برادرش این نشست را آغاز می‌کنم. باید از مسئولان تیم سپاهان تشکر کنم چرا که آن‌ها دو روز زمین تمرینی خودشان را به ما دادند و کمتر تیمی در ایران این کار را می‌کند.

وی ادامه داد: بازی سپاهان و تراکتورسازی از حساس‌ترین بازی‌های لیگ برتر است. مقام‌های فعلی دو تیم با توجه به سابقه‌شان در لیگ برتر مقام‌های جالبی نیست پس این سه امتیاز برای هر دو تیم حائز اهمیت است. ما تمرین‌های خوبی داشتیم و باتوجه به تعطیلی لیگ دو بازی تدارکاتی برگزار کردیم تا از همه شرایط موجود برای موفقیت در لیگ برتر استفاده کرده باشیم.

گل ‌محمدی گفت: برای بازی فردا مهدی کیانی محروم است و مهدی شریفی اجازه بازی ندارد. دو مصدوم نیز در تیم حضور دارند که نتوانسته‌ایم از آن‌ها استفاده کنیم. به هر حال فردا شرایط خاصی داریم و پس از خدا به جوانان‌مان اتکا کرده‌ایم. سعی می‌کنیم که با کار تیمی بازی خوبی ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه هم سپاهان و هم تراکتور به سه امتیاز این بازی به شدت نیاز دارند اعلام کرد: کلا تعطیلی‌های لیگ باعث می‌شود که بازیکنان از شرایط بازی خارج شود و هزینه باشگاه‌داری افزایش یابد چرا که این باشگاه است که باید بازیکنان را به فرم واقعی بازگرداند و برای تیم بازی تدارکاتی در نظر بگیرد.

سرمربی تیم تراکتورسازی تاکید کرد: باشگاه‌ها این شرایط سخت را به خاطر تیم ملی تحمل کرده‌اند چرا که آرزوی همه یک تیم ملی قوی در جام جهانی است اما امیدواریم که حداقل تیم ملی در جام جهانی سختی‌های باشگاه‌های کشور را ببیند و بازی‌های خوبی ارائه دهد.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۲

  • مستاجر خدا

    واقعا
    از بد شانسی شما نیست
    از خوش شانسی استقلاله

  • Tractuuur

    تراکتور در نیم فصل متحول خواهد شد،بعید میدونم دوباره به کورس قهرمانی بازگرده ولی صد در صد به دنبال حضور در اسیا هست،ولی فراموش نکنیم هنوز تراکتور در جام حذفی حضور داره و گل محمدی متخصص این جام است

برچسب ها