سابقه تقابل برانکو ایوانکوویچ و رضا مهاجری

سابقه-تقابل-برانکو-ایوانکوویچ-و-رضا-مهاجری

وبسایت رسمی برنامه نود - رضا مهاجری و برانکو ایوانکوویچ سرمربیان پدیده و پرسپولیس در حالی امروز به مصاف هم خواهند رفت که برتری آماری با سرمربی سرخپوشان پایتخت است.

به گزارش وبسایت نود ، رضا مهاجری و برانکو تاکنون 4 بار به مصاف هم رفته اند که تمامی مسابقات در دیدار های مستقیم پدیده و پرسپولیس بوده است که نتیجه آن 2 برد برای برانکو و پرسپولیس و 2 مساوی بوده است ، تاکنون مهاجری موفق به شکست تیم برانکو نشده است.

در این 4 دیدار پرسپولیسِ برانکو 10 گل و پدیدهِ مهاجری 5 گل به ثمر رسانده اند .

مهاجری و برانکو باثبات ترین مربیان لیگ هستند که از لیگ چهاردهم و ابتدای لیگ 15 همچنان در تیم های خود حضور دارند ، باید منتظر ماند که نتیجه تفکرات محکم ترین نیمکت های لیگ چه خواهد شد.

تیم های پرسپولیس و پدیده با 23 و 17 امتیاز تیم های سوم و چهارم جدول هستند که این مسابقه برای مربیان این تیم ها بسیار مهم است ،برانکو و یارانش به دنبال این هستند که صدر جدول را پس گرفته و فاصله خود را با رقبا بیشتر کنند و برای مهاجری و شاگردانش نزدیک شدن به صدر جدول و کم کردن فاصله با رقبا به ویژه پرسپولیس اهمیت ویژه ای دارد .

 

 

2020

نظرات ۵

 • سونامی قرمز

  اقای مهاجری شما همون مربی نبودی که تو ورزشگاه ازادی از یه تیم جلو بودید اخرا بازی دست سرمربیشونو گرفتی؟خبری از اون تیم نیست؟ راستی رتبشون تو جدول چند؟

  • دسته ٣ رفتي مُـفت نمي ارزي ...

   دقيقأ مثل بازي قبل ٤ تاااا ميزنيم ❤️❤️❤️❤️

 • Mohammad 6+4=ss

  استاد عزیز همیشه برای ما هوادارا سربلند هست، چه ببره، چه ببازه/....

 • پرسپولیس کبیر

  جناب مهاجری از زحمت کش های این فوتبال هستش و از لحاظ فنی هم تیم بسیار خوب و شایسته ای داره

  انشاالله بازی جذاب و پرگلی بشه و در نهایت با احترام به حریف این پرسپولیس باشه که برنده بشه

 • Hadi

  ما به بردن عادت كرديم و مثل بتزي هاي قبل برنده از زمين مياييم بيرون به اميد خدا

برچسب ها