اینفوگرافی استقلال-سیاه جامگان / آبی پوشان به دنبال دومین پیروزی متوالی

اینفوگرافی-استقلال-سیاه-جامگان-آبی-پوشان-به-دنبال-دومین-پیروزی-متوالی

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار تیم های استقلال و سیاه جامگان تقابل 2 تیم بحران زده است که آبی پوشان در حال خروج از بحران هستند ولی شاگردان مرزبان حتی با حضور این مربی همچنان روی نوار شکست هستند.

به گزارش وبسایت نود ، استقلال و سیاه جامگان تقابل 2 تیمی است که فصل را نا امید کننده شروع کردند و نیمکت هر 2 تیم با تغیراتی مواجه شد ، استقلال با علیرضا منصوریان فصل را بسیار بد شروع کرد و با آمدن شفر اوضاع کمی بهتر شده است و پس از شکست نفت تهران به دنبال دومین پیروزی متوالی خود هستند که در این فصل بی سابقه است ، استقالی ها در این فصل 2 پیروزی متوالی نداشته اند !

سیاه جامگان فصل را با اکبر میثاقیان آغاز کرد و عملکرد ضعیف این تیم باعث شد تا مرزبان سکان هدایت این تیم را به دست بگیرد ولی حضور او هم درمان این تیم نبود و شکست های متوالی این تیم همچنان ادامه دارد ، 5 شکست پیاپی برای سیاه جامگان این تیم را رکورد دار شکست متوالی در این فصل از مسابقات لیگ برتر کرده است .

تیم های استقلال و سیاه جامگان تاکنون 4 بار به مصاف هم رفته اند که آبی پوشان 3 بار پیروز شده اند و یک بار هم مساوی رقم خورده است ، سیاه جامگان تا کنون استقلال را شکست نداده اند و به دنبال اولین پیروزی خود مقابل استقلال است.

وینفرد شفر سرمربی جدید استقلال در این مسابقه اولین بازی رسمی خود که خارج از خانه است را تجربه می کند و در این مسابقه به مصاف مربی خواهد رفت که تاکنون تمام بازی هایی که با استقلال داشته است را با نتیجه مساوی به پایان رسانده است !

 

 

 

 

2020

اختصاصی

نظرات ۶

 • Mohammad 6+4=ss

  اتفاقاً سیاه جامگان خیلی شرایط بهتری داره، چون با میزبان بودن و شرایط بد قبل خیلی ریلکس بازی میکنند، ولی استقلال چون در بهترین شرایط و پر مهره بودن بدترین نتایج رو گرفته و بخاطر حفظ آبرو در برابر هواداراشون بازی احساسی میکنند و سیاه جامگان هم همین و میخواد تا با ضدحمله کارو تمام کنه،،،،
  پس بازی امروز یا مساوی میشه، یا سیاه جامگان میبره/....

  • سوبله چوبله

   سلام به همین خیال خوش باش

  • طارمی اسطوره پرسپولیس

   عخی... دلم برات می سوزه که از عقده این کامنت را گذاشتی..
   استقلال تهران 2 بر 0 سیاه جامگان را شکست می دهد.. بحق اقا امام رضا ع

   ادمین سلام

  • پدیده

   اونی که میبازه انشالا پرسپولیسه..

 • مجتبی رشتی

  آقا این تیم حاصل زحمت داش علی منصوره!!!!!

 • جام برندگان و دوتا فینال آسیا حسرت استقلالی ها

  چه پیشرفت قابل توجهی استقلال داره سعی می کنه دومین پیروزی پی یا پی رو کسب کنه خخخخخخ

برچسب ها