کونته: چلسی دوباره عطش برد را کسب کرده است

کونته-چلسی-دوباره-عطش-برد-را-کسب-کرده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - کونته معتقد است تیمش دوباره به روزهای خوبش بازگشته است.

به گزارش وبسایت نود، بعد از شکست سنگین 3-0 مقابل رم، چلسی توانست دو برد مهم را در لیگ جزیره کسب کند، آن ها مقابل منچستریونایتد به برتری 1-0 رسیدند و در بازی مقابل وست برومویچ نیز به برتری 4-0 رسیدند، همین دو برد باعث شده کونته عنوان کند که تیمش دوباره عطش پیروزشدن را کسب کرده است:

این تیم و این بازیکنان همیشه شور، انگیزه و انرژی مبارزه را نشان داده اند. در بازی مقابل رم، متاسفانه نتوانستیم این شور را نشان دهیم، البته ابتدا از خودم اسم می برم، من همیشه خودم را پیش از بازیکنان قرار می دهم. فکر می کنم در آن مسابقه شایسته این نبودیم که در نیمه اول 2-0 عقب بمانیم، ولی در نیمه دوم هم انگیزه و عطش برای جبران نتیجه را نشان ندادیم. اما در هر صورت در هر فصل فوتبالی، چنین بازی هایی رقم می خورد. در ابتدای فصل مشکلات زیادی داشتیم و تلاش کردیم تا با تغییرات تاکتیکی، راه حل هایی پیدا کنیم. وقتی زیاد گل دریافت می کنید، به این معناست که باید استحکام و بالانس بیشتر و بهتری ایجاد کنید. امیدوارم به روند خوبمان ادامه دهیم.

1878

اختصاصی

نظرات ۳

 • F.lampard

  این فصل سیستم 3 5 2 داره بهتر از 3 4 3 جواب میده...
  خط هافبک با وجود فابرگاس باکایوکو و کانته عالیه...

 • مجتبی00

  یه خرده دیر شده به گواردیولا برسی.

 • محمود

  تو هم سبک مربیگریت ایتالیایی و تدافعی جلو یونایتد هم اگر بردی اونم به این دلیل بود که مورینیو جلو تیمای بزرگ فقط دنبال نباختن است

برچسب ها