زلاتان: برای قهرمانی می‌جنگیم و می‌توانیم منچسترسیتی را بگیریم

زلاتان-برای-قهرمانی-میجنگیم-و-میتوانیم-منچسترسیتی-را-بگیریم

وبسایت رسمی برنامه نود - ایبرا درباره شانس های یونایتد در کورس قهرمانی صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، زلاتان منچستریونایتد که در دیدار مقابل نیوکاسل بعد از مدت ها دوباره به میادین فوتبال بازگشت، معتقد است منچستریونایتد اکنون با ترکیب سالم و کامل خود، می تواند برای تمامی تورنمنت های پیش رو امیدوار باشد و به قهرمانی برسد. ایبرا در مورد شانس های یونایتد چنین می گوید:

فکر می کنیم می توانیم منچسترسیتی را بگیریم؟ چرا نباید این احتمال را در نظر بگیریم؟ همه ما اینجا هستیم چون می خواهیم پیروز شویم. پوگبا با بازگشتش کیفیت را به ترکیب تیم اضافه می کند. او با نمایشش در بازی مقابل نیوکاسل، نشان داد که گویی اصلاً این مدت مصدوم نبوده است. او کیفیت با خودش به همراه می آورد، من هم تجربه و البته خودم را. تلاش می کنم تا حد امکان و در توانم، به بازیکنان تیم کمک کنم. 

فکر می کنم مربی اکنون خوشحال است، او برای اولین بار در این فصل، ترکیب کامل بازیکنانش را در اختیار داشت و یک مربی همیشه به دنبال این است که بازیکنانش را به طور کامل در اختیار داشته و جایگزین هم داشته باشد. نسبت به فصل قبل بهتر و قوی تر شده ایم و باور داریم که می توانیم موفق شویم.

1878

اختصاصی

نظرات ۶

 • حسن

  من سیتی امسال با گواردیولا میترکونه

  • حمید

   جوجه رو اخر پاییز میشمرن و اخر پاییز سیتی هیچ جامی نداره و یوناتد 3 جام داره

 • Mohammad 6+4=ss

  آخه...
  زلاتان نگران نباش، شما هم مثل پارسال ما شدین ، ما که تونستیم با اقتدار قهرمان بشیم ، پس احتمالش زیاده که سرخ پوشان یونایتد هم این فصل قهرمان بشن/.....

 • مجتبی00

  اگه بازی های مستقیم رو یونایتد ببره امیدی هست.

 • سیاوش

  از اخلاقش خوشم نمیاد خیلی مغروره ولی حداقل دو سه تا از توپ طلاهای قبلی حقش بود که بهش ندادن چون عضو تیمهایی نبود که قهرمان اروپا یا یورو شدن یا تو مراحل پایانی جام جهانی حاضر شدن.

 • ۱۰۰۱

  سلطان زلاتان

برچسب ها