پورموسوی: تارتار مدرکی دارد به کمیته اخلاق ارائه دهد

پورموسوی-تارتار-مدرکی-دارد-به-کمیته-اخلاق-ارائه-دهد

وبسایت رسمی برنامه نود - ‌سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درخصوص صحبت‌های تارتار مبنی بر این که قبل از بازی دیروز (دوشنبه) با برخی از بازیکنان پارس جنوبی تماس گرفته شده و گفته‌اند اگر آن‌ها به میدان بروند، مصدوم خواهند شد، گفت: اگر تارتار مدرکی در این خصوص دارد، بهتر است که آن را به کمیته اخلاق ارائه دهد.

به گزارش وب سایت نود، سیداکبر پورموسوی، در خصوص این که تارتار اعلام کرده که قبل از بازی دیروز، با برخی از بازیکنان پارس جنوبی تماس گرفته شده و گفته‌اند اگر آن‌ها به میدان بروند، مصدوم خواهند شد، اظهارکرد: واقعا نمی‌دانم این موضوع چه ربطی به من و باشگاه فولاد دارد اما اگر تارتار مدرکی در این خصوص دارد، بهتر است که آن را به کمیته اخلاق ارائه دهد. تارتار از شکست تیمش ناراحت بود و شاید به همین دلیل این حرف‌ را زده است. به هر حال تحمل باخت سخت است.

وی با قدردانی از عملکرد خوب بازیکنانش در هفته‌های اخیر، در خصوص این که تارتار گفته با توجه به خوشحالی فولادی‌ها پس از پیروزی برابر ما، به تیمم می‌بالم، گفت: ما به دلیل شکست این تیم خوشحال نبودیم. ما با توجه به این که توانستیم روند خوب‌مان را حفظ کنیم و بار دیگر خوزستانی‌ها را شادمان به خانه‌های‌شان بفرستیم، خوشحال بودیم، البته خوشحالی پس از هر پیروزی طبیعی است، همان‌طور که بازیکنان پارس جنوبی بعد از هر برد خوشحال می‌شوند. در هر صورت شایسته نیست که پس از یک باخت به دنبال چنین مسائلی بود و این‌گونه صحبت کرد. برد و باخت در فوتبال طبیعی و جزئی از آن محسوب می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در پاسخ به این سوال که آیا ممانعت تارتار از دست دادن به شما پیش از آغاز بازی، آن هم به دلیل این‌که سرما خورده است باعث دلخوری شما شد؟ عنوان کرد: ما به کادر فنی حریف احترام گذاشتیم و به رسم ادب سمت آن‌ها ‌رفتیم تا خوش آمد بگوییم ولی تارتار با بیان این‌که سرما خورده است، حاضر به دست دادن نشد و ما هم به سمت نیمکت خودمان برگشتیم. من خودم را بابت چنین رفتارهایی ناراحت نمی‌کنم و امیدوارم هر چه سریع‌تر سرماخوردگی تارتار بهبود پیدا کند.

وی با بیان این که تمام مجموعه فولاد، هم‌دل شده‌ است تا امسال شرایط متفاوتی را رقم بزنیم، گفت: بازیکنانم در هر بازی هر آن‌ چه در توان دارند در زمین می‌گذارند تا نتایج خوبی کسب شود و مردم خوزستان بار دیگر شاهد همان فولادی باشند که انتظار آن را دارند. همچنین از حمایت خوب هواداران که دیروز استقبال خوبی از بازی داشتند، تشکر می‌کنم. حمایت آن‌ها دلگرم کننده بود.

 

2051

ایسنا

نظرات ۳

  • بهرام دهتقلال ازگرگان

    آقایون واقعا زشته.اگه چنین چیزی باشه،فقط تاسف برای این فوتبال

  • صدر

    تارتار داره سیاه نمایی میکنه و اینها ترفندش هست تا شکست رو گردن یه کسی بندازه و خودش رو برای بازی با پرسپولیس مهیا کنه وگر نه چه کسی از تیم های خوزستانی تا الان از این داستانها دیده ؟اونهم تیم فولاد که همیشه فوتبال بی حاشیه هست و باشگاه یک کلاس و سبک مدیریتی خاصی داره که به دور از حیاهو و جنجال کارشون رو ادامه میدن . مطمن باشید تارتار با این کارها خودش و تیم خوب جم رو به حاشیه میبره .

  • ابی جان

    تارتار یه بازی باخت شد پرپر.این کارها خیلی زشت است که ببازی و این کارها را انجام دهی چهارصباحي نتیجه گرفتی از همان ابتدا هم خیلی از کارشناسان گفتند که لیگ با ده بازی و یک نیم فصل زود است قضاوت شود و احتمال افت تیم پارس جنوبی را بسیاری دادند الان که تازه یک باخت آورده شک نکنید تا هفته بیستم دستکم دوسه باخت دیگر هم می آورد پارس جنوبی خیلی که عالی باشد اامسال چهارم می شود سال بعد هم باید بجنگد بلکه به لیگ یک نرود اما آنچه می ماند رفتارهای زشت و بی جنبه بودن تارتار است که با چهار برد خودش را گم کرد و با یک باخت شروع به المشنگه.یکی نیست بگويد آقای تارتار شما و تیمت تا پنجاه سال دیگر به اندازه یک سال استقلال افتخارات نمی آورید چطور استقلال یا حتا پرسپولیس می بازد اما شما که تا همین شش ماه پیش کسی حتا اسم اسمتان را نمی دانست در هپروت شکست ناپذیری سیر می کنید.التماس تفکر واقعا. ممنون ادمين

برچسب ها