دقیقا پنج سال تا آغاز جام جهانی قطر زمان باقی مانده است

دقیقا-پنج-سال-تا-آغاز-جام-جهانی-قطر-زمان-باقی-مانده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - درست در چنین روزی در سال 2022 جام جهانی قطر آغاز خواهد شد. اولین جام جهانی تاریخ که در میانه فصل باشگاهی برگزار می شود.

به گزارش وبسایت نود، این تورنمنت در روز 21 نوامبر 2022 آغاز و در روز 18 دسامبر به پایان خواهد رسید. بدین ترتیب تمام تیمهای فوتبال دنیا مجبور خواهند بود تا تقویم خود را بر اساس این بازیها تنظیم کنند. گرمای قطر باعث شده تا چاره ای به جز برگزاری مسابقات در فصل پاییز وجود نداشته باشد. درست است که کمیته مسابقات برای برگزاری این بازیها تصمیم گرفته راه هایی برای خنک کردن هوا در نظر بگیرد اما تغییر تقویم لیگ های بزرگ عجیب ترین نکته این بازی خواهد بود. پیش بینی می شود که دمای قطر در زمان برگزاری بازیها بدون استفاده از خنک کننده بین 25 تا 30 درجه باشد.

قطر در حال حاضر مراحل آماده سازی بازیها را با دقت طی می کند. تا کنون استادیوم خلیفه برای این بازیها افتتاح شده است و سال آینده هم استادیوم هیا الوکره و البیت افتتاح خواهد شد. در فاصله پنج ماه تا شروع بازیها، کار توسعه تجهیزات ورزشی و ساخت مترو هم در مراحل پیشرفته ای قرار دارد. قطر پس از توافق با اینترپل مسائل امنیتی مسابقات را هم به شکل قابل توجهی توسعه داده است.

1140

اختصاصی

نظرات ۷

 • F.lampard

  ماشالا بهشون...

 • 07mahdi

  واقعا با پول چه ها که نمیشه کرد

  • پیمان

   پول خیلی جاها هست اما استفاده از اون برنامه می خواد که ما نداریم

  • (OSI)

   دوست عزيز توي جام جهانى درآمد ساخت و ساز هايى كه كرده رو در مياره مثل آب خوردن

 • Alirrrezzaa

  پول به تنهای موفقیت نمیاره ، کشورهای عربی مدیرهای خوبی دارند

 • امین ae

  کشور قطر خیلی پول داره و استادیوم و تجهیزات خوب و با کیفیتی بکار میبره ، عجب جام جهانی بشه توی قطر .

  خدا کنه ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ صعود کنه.

 • F77

  چه سال فوتبالی عجیبی خواهد بود.بازیکنان خسته از جام جهانی برمیگردند و لیگ را از سر می گیرند.حتما چندماه بعدشم جام ملت ها اسیا خواهد بود

برچسب ها