دوران سخت کریم بنزما در پیراهن رئال مادرید

دوران-سخت-کریم-بنزما-در-پیراهن-رئال-مادرید

وبسایت رسمی برنامه نود - 279 روز از آخرین باری که بنزما در لیگ قهرمانان گلزنی کرد، می گذرد.

به گزارش وبسایت نود، کریم بنزما مهاجم فرانسوی رئال مادرید روزهای خوبی را در برنابئو سپری نمی کند، با وجود حمایت های فراوان زیدان از هموطنش، اما انتقادها از این مهاجم 29 ساله بالا گرفته است و آمار هم حاکی از عملکرد ضعیف بنزما در امر گلزنی است.

این بازیکن فرانسوی در این فصل سیزده بازی برای رئال مادرید انجام داده و فقط موفق به زدن 2 گل شده است که از این تعداد، هشت مسابقه در لالیگا بوده و در این هشت بازی لیگ، او فقط یک گل زده است. حالا در آستانه دیدار رئال مادرید مقابل آپوئل در لیگ قهرمانان، زیدان امیدوار است پای بنزما به گلزنی باز شود و بتواند در دیدار مقابل این رقیب کم نام و نشان، بنزما به روزهای خوبش بازگردد.

از آخرین باری که بنزما در لیگ قهرمانان گلزنی کرد، 279 روز می گذرد. او 15 فوریه در بازی رفت از دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، در پیروزی 3-1 مقابل ناپولی، موفق به گلزنی شد. بعد از آن دیگر پای وی به گلزنی در لیگ قهرمانان باز نشد و شاید مهمترین تاثیر او در لیگ قهرمانان، همان پاس گل معروف او به رونالدو در دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود.

1878

اختصاصی

نظرات ۴

 • محمدیونایتد

  افت وباید پذیرفت. بنظرمن مشکل همینجاست که قرارنیست باورکنیم هربازیکنی یه اوجی داره. حالا میخواد بنزما باشه.رونالدو باشه مسی باشه ویا حتی زلاتان و رونالدینهو

  • حامد مسی

   چه عجب از تو هم یه حرف حسابی شنیدیم

  • رامین

   دوست عزیز مشکل اینجاست که کریم‌جان هیچ وقت دوران اوجی نداشته و الانم که تقریبا ۱ سالی هست کلاً تعطیل شده. اگر دوران اوجی داست میشد گفت که آره حرف شما درسته و باید بهش فرصت داد. ولی الان چند فصله که وضعیت بنزما اینه؟

 • ایرانی

  بنزما همیشه یه بازیکن متوسط بوده الانم که شده افتضاح.
  تنهاحصنش برارئال خودخواه نبودنش بوده که رونالوروراضی نگه داشته
  هیگواین وموراتا باوجود کیفیت بهتر اما دلچسب رونالدو نبودن همینطورکه اتوئو وزلاتان رومسی نپسندید.
  برای این دوباشگاه رونالدو ومسی علاوه برنتیجه .پول میارن پس اولویت درخشش این دوتاس درنتیجه همیشه یه عده قربانی بایدبشن

برچسب ها