بایرن مونیخ برای خرید واگنر باید پانزده میلیون یورو پرداخت کند

بایرن-مونیخ-برای-خرید-واگنر-باید-پانزده-میلیون-یورو-پرداخت-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه بایرن مونیخ برای خرید ساندرو واگنر مهاجم ملی پوش آلمانی باشگاه هوفنهایم در نقل و انتقالات ژانویه باید پانزده میلیون یورو پرداخت کند. 

به گزارش وبسایت نود، ساندرو واگنر یازده سال در آکادمی بایرن مونیخ حضور داشت و پس از دو سال حضور در تیم اصلی باواریایی ها به تیم های دیگر رفت.

به نقل از BILD، وگنر بعد از انجام چهار بازی بدون گل در دویسبوگ، در بین سال های 2008 تا 2015 به وردربرمن، کایزرسلاترن و هرتابرلین رفت. او سرانجام در فصل 2015-16 به دارمشتات پیوست و چهارده گل به ثمر رساند. واگنر در این فصل نیز چهار گل به ثمر رسانده است و بعد از مارک اوث بهترین گلزن هوفنهایم است. واگنر در بازی های دوستانه نیز به تیم ملی دعوت شد و به نظر می رسد به همراه تیمو ورنر یکی از گزینه های اصلی یواخیم لو در نوک خط حمله آلمان در جام جهانی 2018 باشد. 

بعد از مصاحبه های اخیر لواندوفسکی در خصوص خریدن بازیکن در فاز تهاجمی بایرن مونیخ، واگنر به یکی از اهداف سران باواریایی ها در زمستان تبدیل شد. لواندوفسکی معتقد بود به دلیل فشردگی بازی ها و همچنین نبودن جانشین برای او در نیمکت، ممکن است در ادامه فصل مصدوم شود. لواندوفسکی همچنین معتقد بود که او آینده ای نا معلوم در آلیانز آرنا خواهد داشت. 

حال طبق گفته بیلد مبلغ تعیین شده برای واگنر پانزده الی بیست میلیون یورو تخمین زده شده است. باید دید آیا بایرن مونیخ برای یک مهاجم آلترناتیو بیست میلیون یورو خرج خواهد کرد یا که خیر.

 

4416

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها