زمانی: اینکه چرا مهاجمان استقلال گل نمی‌زنند برای ما هم سوال است!

زمانی-اینکه-چرا-مهاجمان-استقلال-گل-نمیزنند-برای-ما-هم-سوال-است

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت:استقلال روز گذشته خوب بازی کرد ولی اینکه چرا مهاجمان استقلال گل نمی‌زنند برای ما هم سوال است.

به گزارش وب سایت نود، حسن زمانی درخصوص اینکه آیا بازی استقلال و سیاه‌جامگان را تماشا کرده است یا خیر، گفت: من به دلیل شرکت در یک جلسه موفق شدم اواخر بازی را ببینیم ولی خلاصه بازی را تماشا کردم و فکر می‌کنم تیم خوب کار کرد. اینکه چرا استقلال گل نمی‌زند برای ما هم سوال است و تصورم این است که کادر فنی قطعا روی این مساله کار می‌کند.

وی افزود: البته سبک بازی استقلال خوب بود و حملات خوبی را روی دروازه حریف انجام دادند و من مطمئن هستم اگر با این روند جلو بروند مشکل گلزنی هم حل می‌شود. فکر می‌کنم در نیم فصل فرصت جابجایی برای کادر فنی هست و این موضوع می‌تواند به کادر فنی کمک کند که در خط حمله بازیکنان مدنظرش را جذب کند.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درخصوص اینکه آیا هنوز هم معتقد است این تیم تا هفته هجدهم جزو سه تیم بالانشین خواهد بود، گفت: هنوز هم روی حرفم هستم و شما مطمئن باشید حرفی که می‌زنم بی‌دلیل نیست. استقلال دیروز هم می‌توانست برنده باشد و فقط گل نزد. روند تیم نشان می‌دهد که سبک بازی استقلال تغییر کرده و فوتبال رو به جلو و قابل قبولی را به نمایش می‌گذارد.

 

2051

فارس

نظرات ۸

 • مستاجر خدا

  فیلم جدید اکران استقلال
  ما خوبیم فقط گل نمیزنیم:))
  طرفدارهای قانع هم آخر فصل میشینن جدول و بر اساس موقعیت ها میچینن و جشن میگیرن

 • بهرام دهتقلال ازگرگان

  برای شما ششتقلالیا سوال هست و برای بقیه پرسش.خخخخ

  • ایمان۰۴

   شیشپولیسی میگم بیرانوند بیاد جوابتو بده

  • خطاب به 9پولیسیا

   به قول بزرگ تیم تون:


   هیسسسسس!!!!

 • amir

  این فصل هم اگه جزو تیمهای نیمه بالایی جدول باشیم راضی هستیم.

 • mehrab

  واقعا عذاب آوره اینهمه موقعیت داشته باشی و گل نزنی این مهاجم هامون واقعا مهاجمن یا فقط اسم مهاجم رو یدک میکشن خدا نگذره از آقای منصوریان که فصل قبل شهباز زاده در طول 30 هفته فکر نکنم حتی 5 گل زده باشه بعدش با قرارداد میلیاردی میاد استقلال از اون طرف داور ها هم نابود کردن استقلال رو امیدوارم نیم فصل یه مهاجم شش دانگ و گل زن و پا به توپ اضافه شه به تیم و ما از دیدن امثال شهباز زاده کمتر حرص بخوریم ..

 • **واقعی ازیک جام *من دراوردی ازشونصدجام

  اینکه چراتوانقدرمصاحبه میکنی و سرت به کارومسئولیتت نیست(مسئولیت که میدونی چیه؟)وچراهنوزازباشگاه ننداختنت بیرون هم واسه ماسوالِ

 • مجتبی00

  البته درست اینه که برای طرفدار سوال باشه شما پاسخ سوال بدی
  وقتی برای شما سواله پس برای پاسخ سراغ کی بریم

برچسب ها