نکونام: برابر ملوان واقعا عالی بودیم

نکونام-برابر-ملوان-واقعا-عالی-بودیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل می‌گوید بازیکنانش عملکرد بسیار خوبی در دیدار برابر ملوان داشتند.

 

به گزارش وب سایت نود، جواد نکونام پس از تساوی تیمش برابر ملوان اظهار کرد: ما کاملا تیم حریف را آنالیز کرده بودیم. ملوان تیمی است که هم داخل و هم خارج از خانه نتایج خوبی مقابل حریفانش گرفته است. ملوان همیشه یک مهاجم در جلوی تیم نگه می‌دارد تا تیم حریف را تحت فشار قرار دهد. حریف را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم در تمام بازی‌ها تیم برتر میدان هستند. با این حال دیدید که در این بازی اسیر تیم ما بودند و دروازه‌بان ما فقط یک شوت مهار کرد و هیچ موقعیتی به حریف ندادیم.

وی افزود: تیم ما خیلی خوب و منسجم فوتبال بازی کرد. چند هفته‌ای است که گل نمی‌زنیم و در دادن پاس‌های آخر دقت لازم را نداریم. در بازی با راه آهن باید ۴ بر صفر پیروز می‌شدیم که یک بر صفر بردیم و در تبریز هم باید برنده می‌شدیم. امروز هم در خانه فرصت‌سوزی کردیم. در مجموع از بازیکنانم راضی‌ام که فوق‌العاده بازی کردند. ملوان تیم واقعا قدرتمندی است اما امروز اسیر تیم ما بود و به زمین می‌افتادند و وقت تلف می‌کردند. همه به بازیکن‌شان می‌گفتند روی زمین باشد و بلند نشود. آن‌ها به دنبال کسب تساوی بودند و دیدید که بعد از بازی چقدر خوشحال بودند. در چند بازی که از ملوان دیده بودم واقعا تیمی ندیده بودم که بتواند این قدر آن‌ها را اذیت کند. بازیکنانم امروز عالی بازی کردند اما باید در زدن ضربات آخر دقت لازم را داشته باشیم چرا که برای موقعیت‌سازی به تیمی امتیاز نمی‌دهند.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل درباره داوری دیدار تیمش هم گفت: داوری خوب بود. روی یکی دو صحنه اعتراضاتی بود اما اشتباهات، تاثیر خاصی روی نتیجه بازی نداشت.

نکونام درباره این که آیا بازیکنان مورد نظرش برای جدایی از خونه به خونه و همین طور بازیکنانی را که باید به این تیم اضافه شوند، مشخص کرده یا خیر گفت: هنوز تصمیم نگرفته‌ایم اما فکر می‌کنیم که باید در نقاطی تیم‌مان را تقویت کنیم. به دنبال این هستیم که به جمع‌بندی برسیم و بازیکنان مورد نظرمان را پیدا کنیم. هفته قبل بازیکن نداشتیم و مجبور شدیم از مهاجم در سمت راست استفاده کنیم. روی نیمکت واقعا دست‌مان خالی است. بازیکن محروم، مصدوم و بیمار داشتیم. هر چه گشتیم تعویض کنیم نتوانستیم انجام دهیم.

 

2051

ایسنا

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها