دیبالا: قول نمی دهم برای همیشه در یوونتوس بمانم؛ دلم برای آلوز و پوگبا تنگ شده است

دیبالا-قول-نمی-دهم-برای-همیشه-در-یوونتوس-بمانم؛-دلم-برای-آلوز-و-پوگبا-تنگ-شده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره آرژانتینی یوونتوس احتمال ترک این تیم در آینده را رد نکرده است. 

به گزارش وبسایت نود، پائولو دیبالا که در تابستان اخیر قراردادش با یوونتوس را تا سال ۲۰۲۲ تمدید کرد در مصاحبه با نشریه فرانس فوتبال درباره آینده اش، فتح توپ طلا و همبازیان سابقش در یوونتوس صحبت کرده است.

دیبالا به نشریه فرانس فوتبال گفته:

درباره آینده ام نمی توانم قولی بدهم چون همه چیز به من بستگی ندارد. فعلا به زمان حال و بردن جام ها فکر می کنم. در فوتبال امروزی مشخص نیست در آینده چه پیش می آید. 

در تلاشم تا پیشرفت کنم و بتوانم جوایز فردی کسب کنم. از کودکی می خواستم بهترین بازیکن دنیا شوم و جایزه توپ طلا را تصاحب کنم. مسی و رونالدو کارهای فوق العاده ای انجام دادند اما نیمار به آن ها نزدیک است و شانس بردن توپ طلا را دارد. 

دلتنگ شخصیت و البته سبک بازی دنی آلوز شدم. من در کنار او پیشرفت کردم. آلوز یک دفاع کنار جادویی است که توانایی بازی در پست من را هم دارد. واقعا دلم برای او تنگ شده است. من و پوگبا یکدیگر را در زمین به خوبی درک می کردیم و در خارج زمین هم دوست بودیم. او بازیکن مهمی برای تیم بود چون همیشه دو یا سه بازیکن حریف را به خودش مشغول می کرد.

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۶

 • مجتبی00

  اگر هم قول بدی کسی باور نمیکنه.

 • Amir

  اين يعنى مقصد بعدى يونايتده يا پاريس

 • matin .p.b

  معلوم هست که دیگ علاقه بازی در یووه رو نداره
  و میگه میخوام در کنار نیمار بازی کنم از این حرفا...............

 • Cr7-17

  دیبالاجان میدونی که فقط میتونی تورئال به توپ طلا برسی چون همیشه مدعی فتح چمپیونزلیگِ
  تیمهایی مثل یووه بایرن سیتی یونایتد پاریس و...چندسال اوج میگیرن ومدعی هستن واون لابه لا چندسال هم افت میکنن ومدعی فقط به اسم هستن ولی رئال هرسال مدعی اول قهرمانیِ اینو ازفاصله فضایی تعدادقهرمانیهاش باتیمهای دیگه ام معلومه پس بیا اقاجون بیا رئال!وپادشاهی کن البته باتوانایی خودت وتیم نه مثل بعضی تیمهابه کمک داور
  !Hala madrid¡...

  • مصطفی بارسایی 66آتیشه

   یه جامهایی هست که سیاه سفیدبوده تازه همونم درهمان زمان به صورت چهارجانبه بوده به قول
   استویچکف 6تاه سیاه سفید

 • بلوچ سرخ

  داداش من ریال تا قبل از آمدن مورینیو ده سال بود که رنگ نیمه نهایی رو هم ندیده بود بعدشم بایرن همیشه مدعی قهرمانیه و فک کنم از امسال به بعد انگلیسیها بهتر نتیجه میگیرن

برچسب ها