مسعود شجاعی به دلیل درگیری با هم تیمی اش محکوم شد

مسعود-شجاعی-به-دلیل-درگیری-با-هم-تیمی-اش-محکوم-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن ایرانی پانیونیوس به دلیل درگیری با یکی از هم‌تیمی‌های خود از سوی این باشگاه با محرومیت یک ماهه مواجه شد.

به گزارش وبسایت نود ، مسعود شجاعی دیروز بعد از حضورش در تمرین با ونجلیس اکونومو، مدافع پانیونیوس که در دقیقه ۸۴ دیدار اخیرشان مقابل زانتی از زمین اخراج شده بود درگیری فیزیکی پیدا کرده و مدیر تیم که این صحنه را دیده جریمه‌ای سنگین برایشان در نظر گرفته است.

بنابر اعلام مدیر تیم پانیونیوس، مسعود شجاعی و ونجلیس اکونومو ۳۰ روز از همراهی تیم محروم و محکوم به پرداخت ۳ هزار یورو شده‌اند.

مدیر پانیونیوس در توضیحاتی که برای محرومیت این دو بازیکن داشته عنوان نموده است: «حتی اگر شما بازیکنان خوب بازی کنید، باید به نظم پایبند باشید چراکه اولویت باشگاه نظم و انضباط است و عملکرد مثبت فنی در اولویت دوم قرار دارد؛ ما به این علت چنین تصمیمی گرفته‌ایم که بازیکنان یادشان باشد باشگاه پانیونیوس بالاتر از همه است.»

 

1004

اختصاصی

نظرات ۱۰

 • ارتش سرخ

  هیچ وقت بازیشو قبول نداشتم

  • Hamed A

   منم هیچوقت حرفهای تو رو قبول ندارم....درضمن مسعود امثال مسعود شجاعی ک سالها واسه خوشحالیه این ملت زحمت کشیدن نیازی ب مقبولیت امثال شما ندارن دوست عزیز...

  • حسین عابدزاده

   بازیکن شناس نیستی   واسه اینکه بازیکن شناس نیستی
   اخه....اگر حالیت بود دلم نمیسوخت.....از وقتی مسعود توی سایپا بود دوست داشتم بیاد تیم ما

 • Reza

  این است نظم و انضباط
  الان اگه بازیکن های پرسپولیس بودن با یک عذر خواهی همه چیز حل میشد
  این است فرق فوتبال اروپا با فوتبال ایران
  اینجا بازیکن با چاقو بازیکن خودی رو میزنه تازه طلب کار هم هست که چرا محروم شده
  واقعا خنده داره

  • اسطوره دوپینگی

   این است منطق یه استقلالیه بی منطق
   رامین رضاییان هم دقیقا به همین دلیل اخراج شد, و اون موقع شما گفتید که چرا بازیکن رو خراب میکنید. اگر اومده بود استقلال فلان میشد و بهمان میشد. شما بی منطق ها هر چیزی پیش میاد رو دلتون میخواد یه جوری ربطش بدید به پرسپولیس. چون دستتون بهش نمیرسه!!

  • pooya

   تنها تیمی داخلی که تو این چند سال اخیر دسیپلین انظباطی داشت، پرسپولیس بود. برانکو تو اوج نیازش به بازیکن رامین رضاییان رو اخراج کرد، محمد عباس زاده به خاطر اعتراض به نیمکت نشینی کنارگذاشت. همچنین صادقیان و ... تو هیچ کدوم از این موارد هم هوادارها اعتراض نکردن به تصمیم باشگاه. اون یک تیم دیگه هست که بازیکنش پیراهن باشگاه رو میکوبه زمین و بعد از دو جلسه با سلام و صلوات میارنش دوباره!

 • ایلیا

  اونوقت بیرانوند چندین تخلف من جمله مذاکره با باشگاه دیگه در زمان قرارداد با پرسپولیس و توهین و تحریک هوادارا خودی میکنه و باشگاه به روی خودشم نمیاره.

 • اهواز سرخ

  دمشون گرم نظم یعنی این

 • رضایی

  فکر کرده لیگ اونجا هم مثل لیگ بی در وپیکرایرانه که بازیکن هرکاری دلش بخوادبکنه...یکی ناز میکنه ..یکی قهر ..یکی پیرهن تیمشومیکوبه زمین..یکی واسه مربی شاخ میشه و......اخرش هم بایه تذکرهمه چی حله.

 • عباس مشهدی

  یادتون نره برانکو رامین رضائیان و پیام صادقیان که از بهترین بازیکناش بود کنار گذاشت در پاسخ به آقای REZA

برچسب ها