عبداللهی:نورافکن و حسینی دانشجو هستند و به تراکتورسازی نمی‌روند

عبداللهینورافکن-و-حسینی-دانشجو-هستند-و-به-تراکتورسازی-نمیروند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: امید نورافکن و سید مجید حسینی هر دو دانشجو هستند و با گواهی اشتغال به تحصیلی که ارائه کرده‌اند مشکلی برای همراهی استقلال ندارند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، امروز برخی رسانه‌های ورزشی از احتمال حضور امید نورافکن و سیدمجید حسینی به دلیل مشمولیت سربازی در تیم تراکتورسازی تبریز خبر دادند اما نصرالله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

عبداللهی،‌ درخصوص اینکه آیا حسینی و نورافکن سرباز هستند و در نیم فصل از استقلال جدا می‌شوند، گفت: نه تنها این دو بازیکن بلکه چهار بازیکن دیگر هم دانشجو هستند و در تیم ما بازی می‌کنند، حسینی و نورافکن گواهی اشتغال به تحصیل دارند و دلیلی بر جدایی آنها از استقلال وجود ندارد. مدارک آنها موجود است و همانطور که گفتم 6 بازیکن ما در حال تحصیل هستند که اگر مشمول خدمت سربازی هم باشند با برگه اشتغال به تحصیلی که به سازمان نظام وظیفه ارائه کردند مشکلی برای همراهی استقلال ندارند.

وی درخصوص اینکه آیا تراکتورسازی پیشنهادی به باشگاه استقلال برای جذب این نفرات داده است یا خیر، گفت: تراکتورسازی هیچ وقت چنین کاری نمی‌کند چون نه تنها استقلال بلکه در همه تیم‌ها بازیکنان دانشجو حضور دارند و با گواهی اشتغال به تحصیل بازی می‌کنند. بازیکنی راهی تیم تراکتورسازی می‌شود که دانشجو نباشد و گواهی اشتغال به تحصیل هم نداشته باشد و مشمول قانون سربازی شود.

 

2051

فارس

نظرات ۱۰

 • mehrab

  خیلمی عالی پس تراکتور بشینه تا بیان ههه ..

 • مجتبی00

  اگه میخوایم قهرمان آسیا بشیم قانون بازیکن سرباز باید اصلاح بشه بازیکنی که علاقه ای به تراکتور نداره هم برای تراکتور ضرره هم برای اون تیمی که بازیکن پرورش داده. یه قانون بذارن مثلا هرتیم بتونه 5و6 بازیکن که از پایه پرورش داده رو دو سال سربازی نگه داره و نده تراکتور.

  • متخصص!!!

   تیم یازدهم لیگ می خواد قهرمان آسیا بشه!!!!!! اقا بپا سقوط نکنین!!!!!

  • مجتبی00

   در پاسخ به متخصص
   مگه من از تیم خاصی اسم اوردم
   از کجای حرف من اسم تیم یازدهم رو پیداکردی
   من راجع به قانون بازیکن سرباز حرف زدم که مربوط به تمام تیمهای کشوره.

 • بهرام دهتقلال ازگرگان

  ششتقلال تا حالا چه گلی بر سر هواداراش زده که اینا نباشن،بزنه.خخخ

  • ایمان۰۴

   هیییییسسسس

 • زینب موسوی

  بخدا عشقن این دوتا بازیکن ،ایکاش اینقدر درس بخونن که نرن سربازی بمونن استقلال

  • متخصص!!!

   آره می خوان اینقد درس بخونن !!! تا موهای سر و رویشان مثل برف سفید بشن!!!!!!!

 • Hattrick

  آخه این دیگه چه رسمیه ؟ ... باید یه قانونی بذارند که تراکتور بازیکنای خوب تیمارو مفت مفت نگیره ... من نمی دونم اینا که پول برا بازیکن نمیدن پس چرا اینقدر بدهکارن ... البته معلومه پولا کجا رفته ... یه جایی باید این باند بازی تراکتور جلوش گرفته بشه

 • متخصص!!!

  حتماً دانشجو دانشگاه ازاد ویا پیام نور اون هم رشته تربیت بدنی!!!!!!!!!!!!!!!!!

برچسب ها