حاجی‌بیگی: گرشاسبی برای سرپرستی پرسپولیس معرفی شد/ هواداران نگران قرارداد برانکو نباشند

حاجیبیگی-گرشاسبی-برای-سرپرستی-پرسپولیس-معرفی-شد-هواداران-نگران-قرارداد-برانکو-نباشند

وبسایت رسمی برنامه نود - یک عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید اعضای هیات مدیره تصمیم گرفتند گرشاسبی را به وزارت ورزش معرفی کنند تا حکم سرپرستی او برای این باشگاه صادر شود.

 

به گزارش وب سایت نود، محمدرضا حاجی بیگی، عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس پس از پایان نشست فوق‌العاده امروز (چهارشنبه) هیات مدیره این باشگاه گفت:‌ امروز جلسه فوق‌العاده‌ای در باشگاه پیرو استعفای طاهری داشتیم. با توجه به شرایط موجود و قانون مجلس شورای اسلامی در مورد بازنشستگان، وزیر ورزش برخلاف میل باطنی‌اش با استعفای طاهری موفقت کرده از زحمات شبانه‌روزی او و کسب نتایج خوب پرسپولیس در مدت مدیریتش تشکر کردند.

او ادامه داد: در این جلسه مقرر شد تا آقای گرشاسبی را به وزارت ورزش معرفی کنیم تا حکم سرپرستی او صادر شود.

حاجی بیگی تصریح کرد: فرد جایگزین هیات مدیره را شخص وزیر ورزش معرفی خواهد کرد. حکم مسوولیت گرشاسبی موقتا به عنوان سرپرست ثبت خواهد شد تا حکم نهایی صادر شود.

او در رابطه با تمدید قرارداد با برانکو ایوانکوویچ نیز گفت: ما با آقای برانکو هیچ مشکلی نداریم. او علاقه‌مند به تمدید قرارداد با باشگاه است. مذاکراتی صورت گرفته است. هواداران تیم اصلا نگران نباشند قرارداد او تمدید خواهد شد.

این عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوالی در رابطه با اسناد منتشر شده از دوران مدیریت طاهری و پاداش‌هایی که به اعضای باشگاه پرداخت می‌کرده است؟ اظهار کرد: این‌ها در حد حرف است. چنین چیزی صحت ندارد. حداقل در دورانی که بنده و هیات مدیره جدید روی کار بوده‌اند، این چنین مواردی را تایید نمی‌کنم. ما در هر جلسه هیات مدیره تمام خروجی‌ها و پرداخت‌ها و موجودی صندوق را به صورت فهرستی در هیات مدیره ارائه می‌دادیم و هیچ گونه تخلف و روش غیرمعقولی را بنده مشاهده نکردم.

او در رابطه با رفتار اخیر بیرانوند گفت: بیرانوند دیشب عذرخواهی کرد. من به نوبه خودم از هواداران پوزش می‌خواهم و امیدوارم چنین اتفاقاتی دیگر تکرار نشود. باید هدف کلیه عوامل تیم پرسپولیس این باشد که هواداران‌مان را حفظ کنیم. تمام زحمات تیم برای هواداران است.

حاجی بیگی در رابطه با رفتن علیرضا بیرانوند در پایان نیم فصل اول از تیم پرسپولیس گفت: هنوز بحث ما ادامه دارد و هیچ تصمیم جدیدی گرفته نشده است و او کماکان تیم را همراهی خواهد کرد.

او در پاسخ به این سوال که چرا مدت‌هاست کمیته انضباطی این باشگاه تشکیل جلسه نداده است؟ تاکید کرد: امروز به دوستان گفتم که اوایل هفته آینده جلسه کمیته انضباطی داشته باشیم و مواردی که کادر فنی منعکس کردند، در آن کمیته مطرح شود.

 

2051

اختصاصی

نظرات ۹

 • Mohammad 6+4=ss

  دکتر محمد حسین دادکان، ولاغیر /....

  • ساوالان

   فقط طاهری

 • نورمحمد

  والا این آقا هیچ کاری نمیتونه برا پرسپولیس انجام بده عاقبت اس دق لال در انتظارمونه

 • بهرام دهتقلال ازگرگان

  آقایان سرپرست و هیئت مدیره پرسپولیس ،باید خیلی حواستون رو جمع کنین چون اگه تیم بعد دکتر طاهری که برای تیم عالی بود،بره تو حاشیه،همه رو از چشم شما میبینن و روزگار شما سیاهه.

 • سرخ

  امد به سرم از انچه میترسیدم...

  نه دیگه, با رفتن طاهری احتمال تمدید برانکو خیلی کمه.. از حالا بفکر مربی جدید باشین...

 • حسن

  حتما

 • اردشیر

  هواداران پرسپولیس الان وقتشه که برین جلوی فدراسیون بست بشینید و خواهان معرفی افراد پشت
  پرده ای بشین که این آدم های غیر فوتبالی را برای باشگاهتان معرفی می کنند وتا این کار را
  نکنید این آدم های بی کفایت دست ازسرتون بر نخواهند داشت برای یکبار وبرای همیشه به اینها یک درس فراموش ناشدنی بدهید

 • بورگتی

  هم افتخاری هم طاهری غیر قانونی بودن باید برن طاهری هم تو این مدت کم ضربه نزد به تیم بسته شدن 2پنجره جریمه سنگین تیم این نشون میده که با هماهنگی باشگاه طارمی این کارو کرده مگر نه خود تیم میتونست 1 سال محرومش کنه تیم رفته تو بحران که برانکو تمدید نمیکنه بیراروند یادش افتاده سربازه خوردبین فکر رکورد شکنی تو تیمه مستمان با برانکو درگیره اگه تا اینجا هم تیم بالاست بخاطره اینه تیم ندارم تو لیگ امسال ذوب و سپاهان همه تیما مریضن

 • علی

  از هر مسئولی گه تصمیم گیرنده هست میخوام که جلوی رفتن برانکو بگیرند مخصوصا اقای کاشانی که به نظر میرسه موافق تمدید قرارداد نیستند

برچسب ها