بایرن مونیخ در صدد تمدید بلند مدت قرارداد کیمیش

بایرن-مونیخ-در-صدد-تمدید-بلند-مدت-قرارداد-کیمیش

وبسایت رسمی برنامه نود - بایرن مونیخ قصد دارد با ارائه پیشنهادی بلند مدت جاشوا کیمیش، ستاره جوان خود را برای مدتی طولانی در باواریا نگاه دارد.

به گزارش وبسایت نود، جاشوا کیمیش، هافبک-مدافع جنگنده بایرن مونیخ که در سال 2015 از اشتوتگارت به این تیم منتقل شد پس از خداحافظی فیلیپ لام، مدافع اسطوره ای مونیخی ها تبدیل به یک بازیکن غیر قابل جایگزین در ترکیب این تیم شد و با درخشش خود توجه تیم هایی نظیر بارسلونا و منچسترسیتی را به خود جلب کرده است. رکورد دار قهرمانی در لیگ آلمان قصد دارد با ارائه پیشنهاد قراردادی بلند مدت، این بازیکن را در مونیخ نگاه دارد.

اشپورت بیلد آلمان گزارش داد که قرارداد کنونی کیمیش با بایرن مونیخ تا سال 2020 اعتبار دارد و این تیم در حدود سالی 3 میلیون یورو به این بازیکن می پردازد و به دلیل درخشش های ادامه دار این بازیکن در ترکیب این تیم و تیم ملی آلمان، سران بایرن مونیخ تصمیم گرفته اند خیلی زود قرارداد وی را تمدید کنند تا از دسترس غول های فوتبال اروپا خارج شود.

با وجودی که کیمیش در ابتدا به عنوان یک هافبک با استعداد راهی بایرن مونیخ شد اما به مرور زمان به پست دفاع کنار منتقل شد و درخشش چشمگیری در این پست داشت به طوری که با وجود مدافع بودن در حملات و گل های تیم های خود تاثیر بسزایی می گذارد.

کیمیش 22 ساله در 19 بازی از تمامی رقابت های این فصل در ترکیب اصلی بایرن مونیخ قرار داشته است و سران این تیم قصد دارند با افزایش چشمگیر دستمزدش، قرارداد او را تا سال 2023 تمدید کنند.

1721

اختصاصی

نظرات ۱

  • مجتبی00

    تا 2020 قرارداد داره از الان میخوان تمدید کنن
    قابل توجه مسئول پرسپولیس که گفته مگه قرارداد برانکو تموم شده که تمدید بشه.

برچسب ها