ژاوی: مسی باید در بارسلونا بازنشسته شود؛ شاید سرمربی قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ شوم

ژاوی-مسی-باید-در-بارسلونا-بازنشسته-شود؛-شاید-سرمربی-قطر-در-جام-جهانی-2022-شوم

وبسایت رسمی برنامه نود - اسطوره بارسلونا امیدوار است لیونل مسی تا پایان دوران فوتبالش در این تیم بماند. 

به گزارش وبسایت نود، ژاوی هرناندز در جدیدترین مصاحبه خود باوجود اینکه قرارداد لیونل مسی با بارسلونا در پایان فصل به اتمام می رسد از ماندن این بازیکن در نیوکمپ ابراز اطمینان کرده است. 

ژاوی به وبسایت گل گفته:

باوجود گفته های رییس بارسلونا هنوز از تمدید قرارداد مسی مطمئن نیستیم. البته از نظر من کار تمام شده است چون مسی به بارسا نیاز دارد و بارسا هم به مسی نیاز دارد. برای بارسا خیلی خوب می شود اگر مسی در این تیم بازنشسته شود. به عنوان عضوی از بارسلونا دوست دارم مسی تا آخر دوران فوتبالش در این تیم بماند چون در این صورت شانس بیشتری برای فتح جام ها داریم. او بهترین بازیکن تاریخ است. بارسا عملکرد خوبی در این فصل داشته و می تواند بهتر هم بشود. آن ها شروع درخشانی در این فصل داشتند. 

ژاوی که در حال حاضر برای باشگاه السد قطر بازی می کند درباره ورود به دنیای مربیگری و احتمال قبول پست سرمربیگری تیم ملی قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ گفته:

باعث افتخارم است که مسئول برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ فکر می کند می توانم سرمربی قطر شوم. من می خواهم مربی شوم و در حال گرفتن مدرک مربیگری ام هستم. مربیگری تیم ملی قطر می تواند یک گزینه برای من باشد. قدردان این کشور هستم و دوست دارم به آن ها کمک کنم تا برای جام جهانی آماده شوند. 

گواردیولا و آراگونس احتمالا بهترین مربیان من بودند. از فن خال، انریکه و رایکارد هم چیزهای زیادی یاد گرفتم. از کار کردن با همه آن ها لذت بردم. گواردیولا و آراگونس به دنبال ارائه فوتبالی تهاجمی مبتنی بر حفظ توپ بودند و خوشحالم با بهترین مربیان دنیا کار کردم. 

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۲

  • ناصر

    اینیستا هم خداحافظی کنه دیگه اون نسل طلایی بارسا به پایان میرسه
    باید بشینیم بازی گومز و پائولینیو رو تماشا کنیم/

  • حامد مسی

    ایشالا

برچسب ها