پنجعلی: بیرانوند نباید به خودش اجازه توهین به هواداران را بدهد

پنجعلی-بیرانوند-نباید-به-خودش-اجازه-توهین-به-هواداران-را-بدهد

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت:‌ بیرانوند نباید به هواداران پرسپولیس که در سرما و گرما به استادیوم می‌‌آیند توهین کند.

 

به گزارش وب سایت نود، محمد پنجعلی، درباره تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل پدیده خراسان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال،‌ اظهار داشت: بازی چنگی به دل نزد که طبیعی است و قبلاً هم پیش آمده بود یک روز تیم خوب نبود. مثل اینکه بدن بازیکنان پس از تعطیلی لیگ خسته و سنگین بود.

وی در مورد عملکرد ضعیف محسن مسلمان در چند بازی گذشته عنوان کرد: از مسلمان نمی‌شود ایرادی گرفت. او یک بازیکن طراح است و من مطمئنم بازی‌های بعد همان بازیکن همیشگی خواهد شد. او با مغز خودش فوتبال بازی ‌ می‌کند فکر می‌کنم در بازی مقابل پدیده بازیکنان به طور کلی از عملکرد خودشان راضی نبودند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره حرکت زشت علیرضا بیرانوند و دعوت به سکوت کردن هواداران سرخ‌پوش در دیدار مقابل پدیده، گفت: من خودم هم ناراحت شدم. بازیکن نباید هیچ عکسی‌العملی مقابل هوادارانی که در سرما و گرما به ورزشگاه می‌آیند نشان دهد. خود بیرانوند می‌گوید یکسری تماشاگر خاص بودند، اگر اینطور است باشگاه باید به این موضوع ورود کند اما بازیکن نباید به خودش اجازه دهد، به مردمی که تمام عشقشان همین تیم است توهین کند.

«با اتفاقاتی که در دیدار با پدیده افتاد، آیا بهتر است بیرانوند در نیم‌فصل از پرسپولیس برود، یا خیر؟» پنجعلی در پاسخ به این سوال، گفت: این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد و باید هواداران گذشت کنند. اگر بازیکن ایراد فنی دارد باید آن را در اختیار کادرفنی قرار دهند. به نظرم همین مردم چند روز بعد اگر بیرانوند چند عکس‌العمل خوب نشان دهد،‌ بازهم او را تشویق خواهند کرد.

 

2051

تسنیم

نظرات ۸

 • بهرام دهتقلال ازگرگان

  آقایون دیگه بی خیال شین.بیرانوند پشیمان شد و عذر خواهی کرد.اقایون تیم الان به آرامش نیاز داره.واقعا ه کسی هوادار واقعیه باید الان تیم رو حمایت کنه.

  • ایلیا

   سری قبل و سری قبلترش هم پشیمون شد ولی هر دفه بدتر از دفه قبل به هوادار واکنش نشون داد و توهین بزرگتری کرد
   با این دفاع طارمی تو درواره بهتر از بیرانوند کار میکنه

 • سجاد پرسپولیسی

  قشنگ این دست های پشت پرده دیدن از لحاظ فنی هیچجوره نمیتونن به پرسپولیس ضربه بزنن دارن با این حاشیه ها تیممون رو خراب میکنن....حالم از این فوتبال بهم میخوره

  • آرش

   دوست عزیز شروع کننده چه کسی بود؟ به غیر از بیرانوند کسی دیگه بود؟ ایشان در نفت هم از همین کارها کرده بود و ما هواداران زود یادمان می رود. پیشکسوتها هم نظراتشان را می گویند، پس کسی انتقاد نکند؟ بیرانود جنبه ندارد و شخصیت اش را نشان داد.

 • مستاجر خدا

  به این میگن پرسپولیسی اصیل
  نه پیشکسوتهایی که منتظر اینجور اتفاقات هستن تا به برانکو ضربه بزنن
  سنگ بزرگ و برمیدارن ( اخراج بیرو)
  بعدش میگن خوب برانکو نتونست مدیریت کنه و حرفای تکراری و
  اقای پنجعلی سپاس برای حمایت و مشاوره صحیح به طرفدار

 • Aryobarzan

  حالا که توهین کرده میخواین چکارش کنین؟اخراجش میکنین یا بخاطر محرومیت باهاش کنار میاین؟

 • ناصر

  پیشکسوتا بیشتر حاشیه درست میکنن
  آغا جان یکم سکوت کنید تیم به آرامش برسه

 • طوفان سرخ جنوب شرق آسیا

  دروغ که نگفته بود،10سال قهرمان لیگ نشده بودن میخواستن قهرمان آسیا بشن.

برچسب ها