گزارش ویژه/ سرنوشت ستاره‌های جدا شده از پرسپولیس؛ زنگ خطر برای بیرانوند؟

گزارش-ویژه-سرنوشت-ستارههای-جدا-شده-از-پرسپولیس؛-زنگ-خطر-برای-بیرانوند؟

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره‌هایی که در چند فصل اخیر با جدایی از پرسپولیس در جست‌وجوی خوشبختی بودند، چیزی جز پشیمانی نصیب‌شان نشد.

به گزارش وبسایت نود، فصل جدید برای علیرضا بیرانوند پر بود از حاشیه. از تصمیم‌اش برای جدایی گرفته تا هیس نشان دادن به سکوهای پرسپولیسی. ولی در این سال‌ها مشخص شده بازیکنانی که در قامت ستاره از پرسپولیس جدا شدند، سرنوشت خوبی نداشتند. بعضی‌ها مثل طارمی و رضاییان خیلی زود متوجه تصمیم اشتباه‌شان شدند، برخی‌ها مانند نوراللهی و عالیشاه سرنوشت نامعلومی پیدا کردند و چند بازیکن مانند رضا حقیقی هم بعدها اظهار پشیمانی کردند. البته بازیکنان نیمکت نشین مانند ساسان انصاری و رضا خالقی‌فر با جدایی از این تیم، توانستند در دیگر تیم‌ها موفق باشند ولی ستاره‌ها هیچ وقت با جدایی از پرسپولیس، به سقفی بالاتر از این باشگاه نرسیدند.

رضا حقیقی: زمانی که به عنوان ستاره پرسپولیس، پیراهن تیم ملی را هم به دست آورد، مسیرش را عوض کرد. حقیقی در میانه لیگ چهاردهم به بهانه مشکلات مالی، پرسپولیس را ترک کرد. حقیقی بعد از آن در یک مصاحبه جنجالی گفت: «هر کسی جای من باشد از پرسپولیس می‌رود. دیگر اینجا برای من جای کار کردن نیست. هم به نفع من است که بروم و هم باشگاه. همین حالا 7، 8 تیم داخلی و یک تیم خارجی مرا می‌خواهند». پیش‌بینی حقیقی درست از آب در نیامد. جدایی از پرسپولیس به نفع‌اش نشد. شرایط به حدی برای او بغرنج شد که بعدها خودش هم اعلام کرد که جدایی از پرسپولیس تصمیم درستی نبود. ولی زمانی که خیلی دیر شد. حالا دیگر کسی سراغی از حقیقی نمی‌گیرد.

جدایی بازیکن پرسپولیس

 مهدی طارمی: آقای گل برای لژیونر شدن پس از لیگ پانزدهم یک بار دور دنیا را گشت و همه کار کرد ولی در نهایت فرصتی بهتر از ترکیه نصیب‌اش نشد. تصمیمی که پشیمانی طارمی را به همراه داشت و او با سرافکندگی، مسیرش را به سمت پرسپولیس برگرداند.

جدایی بازیکن پرسپولیس

پیام صادقیان: بزرگترین حسرتی که فوتبالی‌ها برای یک بازیکن در دهه 90 می‌خورند همین پیام صادقیان است. بازیکنی پر از استعداد با سقفی محدود. صادقیان لیگ چهاردهم را با محرومیت و هل دادن داور شروع کرد، با تمریناتی پر از خمیازه به اتمام رساند. حواشی‌ای که صبر کریم باقری را لبریز کرد و در نهایت کریم به خاطر بی‌انضباطی او را از پرسپولیس کنار گذاشت. صادقیان بعد از پرسپولیس سراغ مربی قبل، تیم سابق، و دیار پدری رفت. منصوریان و نفت تهران و علی دایی و ماشین‌سازی هیچ کدام موفق به احیای پیام نشدند. حالا هم لژیونر شده ولی نیمکت تیم‌اش را بیشتر از چمن سبز می‌بیند.

جدایی بازیکن پرسپولیس

مهرداد پولادی: بهترین خاطره فوتبالی مهرداد پولادی به جام جهانی 2014 برمی‌گردد. فصلی که با پرسپولیس استارت زد و در نهایت با تیم ملی، روزهای رویایی را پشت سر گذاشت. نمایش خوب پولادی در جام جهانی او را در بین صد بازیکن برتر دور گروهی جای داد. همین زوم شدن نگاه‌ها روی او، باعث شد که به فکر جدایی از پرسپولیس بیفتد. مهرداد پولادی از بند فسخ یک طرفه قراردادش استفاده کرد و با کلی دردسر از پرسپولیس جدا شد. قطر، مقصد پولادی بود. مهرداد پله‌های نزولی را دو تا یکی پیمود و همراه با تیم‌اش به لیگ پایین‌تر سقوط کرد و در لیگ دو قطر بازی کرد و همین طور آسمان‌اش تیره‌تر شد تا این که حالا دیگر خبری از او نیست.

جدایی بازیکن پرسپولیس

امید عالیشاه: کاپیتان دوم پرسپولیس به بهانه سربازی، این تیم را ترک کرد. به عالیشاه دیگر مثل سابق بازی نمی‌رسید و او نقش پررنگ‌اش در تیم برانکو را از دست داده بود. به همین بهانه تلاش کرد با سرباز شدن، در تراکتورسازی بدرخشد. شرایط عالیشاه در تیم رقیب قهرمانی پرسپولیس خوب پیش نرفت. خیلی زود تراکتورسازی از نقل‌وانتقالات نیم‌فصل محروم شد و حالا یک فصل است که امید عالیشاه بازی نمی‌کند. فعلا او سرنوشتی نامعلوم دارد.

جدایی بازیکن پرسپولیس

 

احمد نوراللهی: قرار بود چند ماه به تیم رقیب برود و بعد از پایان دوران سربازی به پرسپولیس برگردد ولی محرومیت تراکتوسازی، سرنوشت نوراللهی را طور دیگری رقم زد. احمد با بازوبند کاپیتانی از پرسپولیس رفت و هنوز به طور رسمی برنگشته است. نوراللهی حالا باید از تلویزیون بازی کردن محسن ربیع‌خواه را ببیند، ولی خودش در مسابقات حضور نداشته باشد.

جدایی بازیکن پرسپولیس

سروش رفیعی: فانتزی‌باز اصلی پرسپولیس خیلی رک و راست گفت که به خاطر پولِ بیشتر، پرسپولیس را ترک کرد. سروش به جز پول به هیچ کدام از دیگر هدف‌هایش نرسید. حالا هم خبر رسیده که در لیست مازاد تیم‌اش حضور دارد و حتی پیراهن تیم ملی را هم از دست داد.

 جدایی بازیکن پرسپولیس

 رامین رضاییان: رامین به حدی روی تصمیم جدایی از پرسپولیس و رفتن به ترکیه مصمم بود که حتی جواب تلفن برانکو را هم نمی‌داد. رضاییان بعد از سلفی گرفتن با توپ و تانک، برگشت و به نیمکت پرسپولیس رسید. دلخوری‌های او و برانکو از هم، یک جایی از فصل راه این دو را جدا کرد. رامین رضاییان راهی اوستنده شد. ولی هنوز جای پای‌اش را محکم نکرده است.

جدایی بازیکن پرسپولیس

 

14001

اختصاصی

نظرات ۷۰

 • حامد ساوه ای

  ممنون از سایت نود بابت این گزارش زیبا

  • پرسپولیس کبیر

   بله منم به نوبه خودم از این پست بسیار زیبای ۹۰ تشکر میکنم ♥♥♥

 • دسته ٣ رفتي هيـــــچ ارزشي نداري ...

  جناب بيرانوند با دقت مطالعه كن شايد ( شايد .. ) متوجه بشي كجايي و كجا ميخواي باشي ....

  • س

   داداش مطالعه هم کنه دیگه فایده نداره. میگن : از دل برود هر آن که از دیده برفت...بیرانوند خیلی خوب بود و انشالله بعد از این هم باشه ولی با این کارهاش دیگه جایی پیش هوادار نداره و شک نکنه و مطمئن باشه از پرسپولیس جدا شه میشه مثه تمام این افرادی که نوشته شده... اونکه رامین رضاییان بود برانکو باهاش برخورد کرد این که دیگه داره انواع و اقسام حرکات ناشایست و بی احترامی و ... انجام میده.
   ولی ای کاش قدر میدونست که چه لباسی تنشه.همون اوایلش که شروع کرد هوادار بهش گفت جناب بیرانوند برو سرگذشت بازیکنای قدیم پرسپولیس رو ببین.برو علی کریمی کریم باقری مهدوی کیا علی دایی هاشمیان و.... ببین سرگذشت حقیقی و رضاییان و از همه مهمتر صادقیان هم ببین ولی حیف....گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست آنچه البته به جایی نرسد فریاد است....

 • وحید

  البته بازیکنانی مثل انصاری فرد و قاضی هم بودند که با جدایی از پرسپولیس احیا شدند

  • Seven

   میگه ستاررررررره اینا ستاره نشدن داداش

  • David

   قاضی و انصاریفرد یکی دو ساله بهتر شدن وگرنه بعد از جدتیی از پرسپولیس چند سال شدیدا افت کردن

  • امید

   اونها جدا نشدند. پرسپولیس اونها را نخواست و رفتند و موفقیت خاصی هم کسب نکردند.

  • سیدامین

   انصاری فرد که چندیدن فصل بد تجربه کرد تو خارج تا یونان اخرش به اوج برگشت ... قاضی هم رفت استقلال چیزی نشد بد هم تیمها دیگه تازه این فصل تو پدیده یکم بهتر شده انتخاب باعجله اشتباه همیشه کاردستشون داده این بازیکنان

  • پسر پرسپولیسی

   با چه منطقی این رو میگی؟انصاری فرد که روزهای خوبی داشت و موقع ای که پیشنهاد خارجی به خاطر پرسپولیسی اومد سراغش رفت تراکتور سربازی و بعدش رفت خارج.قاضی هم یک مهاجم خوب بود و تو پرسپولیس هم در همون اندازه بود و وقتی که رفت کمی افت کرد و الان باز بهتر شده‌افت اصلیش استقلال بود

  • fdd

   این دو تا هیچ وقت تو پرسپولیس ستاره نبودن

  • ایدا سادات 25بهمن 1380

   الو 125

  • اهورا

   قاضی که بعدش اومد استقلال و همونجور افتضاح موند، الانم چیزی جز جرقه نیست و از کمبود رجل داره جولان میده و قطعا هم آقای گل نمیشه بر فرض محالم بشه چیزی جز اتفاق نیست، مثل بازیکن ملوان تو سه چهار فصل پیش که الان اسمشم یادم نمیاد، انصاری فردم خودش جدا نشد، آقای دایی بنا به دلایلی عذرشو خواست. فرق این دو با اونایی که تو گزارش نوشته شده اینان.

  • تسلیت به مردم کرمانشاه

   تسلیت میگم به مردم عزیز کرمانشاه ....دوست خوب من شما یه نگاه به تیمت بنداز بجز کاوه که با هزارتا حاشیه رفت اروپا چنتا ستاره و بازیکناتون تو اروپا بازی کردن ...بعد بیا نظر بده ....

 • karma

  باشد که سایرین عبرت بگیرند...

  • س

   امیدواریم...مثلا یکی مثل مهدی طارمی

 • M64

  فقط این نام((پرسپولیس))همیشه پا برجاست

 • دختر پرسپوليسي

  پرسپوليس مگه ششتقلوله كه باعث افت بازيكن بشه پرسپوليس به بازيكنا شخصيت قهرمان بودن ميده و فرصت براي درخشيدن و ستاره شدن

  • ایمان۰۴

   نه پرسه پولیش شد ششپولیس شد تیمی که تو دو تا بازی پنج تا گل از یه بازیکن خورد تیمی که الکی ستاره چسبوند و همچنان درحسرت فینال آسیا میسوزه...

  • چه جوری تو10سال سربی جام روی بالشت گذاشتی....آخه چه جوری

   خطاب به دخترپرسپولیسی:
   شخصیت10سال بی جامی میده
   شخصیت یک عمرویک باربه نیمه نهایی آسیامیده
   شخصیت(هیس پرسپوشیش هافریادنمیزنند)میده
   شخصیت آقای گلی(خردبین)معذرت میخوام(خربین)میده
   این درسته
   باتشکرازآدمین

 • شفق سرخ

  بیرانوند باید بره
  قرار نیست هربار توهین کنه و ما ببخشیمش
  توهین کردناش از حد گذشته
  رادو هست و نیازی به این غرغرو نداریم
  خوش اومدی
  بسلامت

 • hasan

  فقط حیفه پیام صادقیان

  • نودی

   آخ گفتی! امیدوارم خودش رو احیا کنه. سنش کم بود که معروف شد و آمادگی معروفیت رو نداشت، آموزشم ندیده بود و باشگاه های ما هم بلد نیستن مراقب بازیکناشون باشن. ایشالا استعدادهای ما خودشون راه درست رو پیدا کنن.

 • محدثه

  توی تمام این موارد طارمی و رامین و سروش هنوز هم امید فوتبالی دارند و شاید دوباره برنگردن اما خیلی هم فاجعه نشد حداقل برای رامین والا از وقتی لژیونر شد سر خورد رفت تو لیست کی روش طارمی هم که لژیونر شفاهی و اما موندم چرا سروش با این که لژیونر کی روش توجه نداره اخه کلا تیم ملی ما رو لژیونر ها تشکیل دادند که بد نیست اما فرصت دهی برای حاضرین در لیگ کمتره ولی نه که نباشه

  • اهورا

   طارمی با پیراهن پرسپولیس فیکس تیم ملی شد، همینطور رضاییان.

 • توپچی های پایتخت

  تا اینکه این کار به بقیه بازیکنان اثر نکنه باید بیرانوند اخراج بشه و ما هوادرها کوتاه نمیایم.احتمالا دفعه بعد طارمی وبیرانوند این حرکت زشت رو با هم انجام بدن.این اقا از رامین که موثرتر که نیست باید اخراج بشه.یه کلام مهم تراز نام پرسپولیس وجود نداره ومهم تر از تیم هوادرانش هستن پس باید این اقا اخراج بشه.

  • علے از رفسنجان

   من موافق با اخراجش نیستم..
   باید تنبیه بشه تا درس یاد بگیره
   شاید بعدا بهش احتیاج داشته باشیم

  • امین 1989

   چی کار به طارمی داری شما ؟!!!!!!!! شما در باطن استقلالی هستی .... برو استقلال رو تشویق کن !!!!!!!!

  • ............6.................6.........6......................6...

   من با حرف های توپچی های پایتخت موافقم.اولین بار طارمی این کار کرد تا این کار به بقیه دیگه اثر نکنه باید بیرانوند اخراج بشه البته هر چی برانکو بگه ما با هاش موافق هستبم

برچسب ها