کارگر جم: استقلال یک مهاجم گلزن کم دارد/ اشتباهات داوری به ما لطمه زده است

کارگر-جم-استقلال-یک-مهاجم-گلزن-کم-دارد-اشتباهات-داوری-به-ما-لطمه-زده-است

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو کمیته فنی تیم استقلال می‌گوید این تیم یک مهاجم گلزن و چارچوب شناس کم دارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مهر ، 

اکبر کارگر جم در خصوص دیدار آبی پوشان مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را از استقلال در مشهد دیدیم و همه کارشناسان هم معتقد بودند که این تیم شایسته پیروزی در این بازی بود.

وی افزود: ما در مشهد با سیاه جامگان همه کار کردیم به جز گل زدن. موقعیت گل هم به تعداد زیادی روی دروازه این تیم ایجاد کردیم اما متاسفانه به دلیل عجله و نبود تمرکز کافی مهاجمان ما نتوانستند از این همه موقعیت استفاده کنند.

پیشکسوت آبی‌ها ادامه داد: شرایط ما با جذب یک مهاجم گلزن و چارچوب شناس بسیار بهتر خواهد شد و در اولویت برنامه‌های شفر هم جذب یک مهاجم است. البته ما در حال حاضر هم مهاجمان خوبی داریم اما فعلا آنها نتوانسته‌اند انتظاراتی که می رود را برآوره کنند.

عضو کمیته فنی تیم استقلال در خصوص اشتباهات داوری که در این دیدار به ضرر استقلال صورت گرفت بیان داشت: ما به اشتباهات داوری علیه استقلال عادت داریم. از گذشته و از زمانی که ما خودمان فوتبال بازی می‌کردیم اشتباهات داوری بیشتر به ضرر ما بوده است. همین فصل هم اشتباهات زیادی داوران به ضرر استقلال کردند که اگر این اشتباهات نبود الان جایگاه تیم ما در جدول حداقل چند پله بالاتر بود.

کارگرجم گفت: البته این فقط اشتباهات داوری نبود که به ما ضرر زد بلکه بزرگتر از آن اشتباهات بازیکنان خودمان بود که به تیم ما لطمه زد. مثلا در بازی با نفت هم داوران اشتباه کردند و گل سالم امید ابراهیمی را ندیدند. اما در آن بازی ما دو گل دیگر زدیم و باوجود اشتباه بزرگ داور باز هم بازی را بردیم. اگر مثلا در برابر همین سیاه جامگان مهاجمان ما دقت بیشتری داشتند و از موقعیت‌های پیش آمده استفاده می‌کردند، حالا اگر یک گل ما هم با اشتباه داور مردود شد، باز هم پیروز می‌شدیم.

مدافع پیشین آبی پوشان در خاتمه گفت: امیدوارم استقلال روز شنبه برابر گسترش فولاد جبران مافات کرده و با یک پیروزی خوب تیم به شرایط ایده آل برسد.

 

1004

مهر

نظرات ۹

 • دختر پرسپوليسي

  ششتقلول به چي نياز نداره؟!!! خخخخخ
  سجاد آقاي گل جوك ٩٦

  • سرخ

   خطاب به بالایی
   خجالت بکش با این کامنت هات...

 • مجتبی00

  عضو کمیته فنی سمت سوری حساب میشه. درسته دوستان ؟
  حقوق هم میگیرن ؟

 • Mehdiv

  از انسان‌های با تجربه ای مثل شما انتظار میره که کمتر منطقی و سنجیده مصاحبه بکنن و از واقعیتها فرار نکنن.داوری همیشه به ضرر استقلال بوده؟؟!!!!!

  • 4پولیییییییییییییییییس

   مثل کبک سرتونوکردین زیر برف و میگین داوری به ضرر استقلال نیست!بعد خدا روهم شاد میگیرین اینم چند نمونه از داوریای امسال:
   بازی با استقلال خوزستان پنالتی استقلاا و نگرفتن
   گل سالم جابر و هم افساید گرفتن
   بازی با ذوب اهن ذوب اهن گل افساید زد و داور افساید نگرفت
   دربی کامیابی نیا اخراج نشد پنالتی هم واسه استقلال نگرفتن
   بازی با سیاه جامگانم گل سالم رو افساید گرفتن
   حالا بماند محروم شدن سه بازیکن استقلال اول فصل و محروم شدن هوادارا و شجاعیان و زکی پور

  • خطاب به مهدی

   پنالتی های دایوی پارسال را یادت رفته انگار.. وگرنه حسرتتون 10 ساله می ماند..

 • 10-10-3

  خدایا اون صحنه من نیدونم آقای فغانی چطور کارشناسی کرده میگه که گل استقلال درست بوده سوت هم ایستادن از اون طرف 20 متر اون طرف اومده دنبال توپ رو گرفته میگه داور باید صبر می کرد؟! خوبه شهباززاده رفته دنبال توپ بعد فاصله شهباززاده و انصاری اون همه بوده چطور باید صبر می کرد کمک داور نمیتونه تا فرداصبرکنه که یکی از استقلالی ها بیاد توپ رو بگیره اگر فاصله حداقل یک متر بود یکه چیز نه اینکه اون همه فاصله این همه بازیکن سیاه جامگان ایتادن تا این آقا به توپ برسه همیشه فغانی نشون داده که درکارشناسی هاش رنگی هست

 • mehrab

  واقعا درست میگن چندین بازی پیاپی اشتباهات داوری به تیم لطمه زدن کمیته داوری این وسط چیکارست آقای اصفهانیان خوابید یا نمیبینید این اشتباهات رو یا نمیخواین ببینید ؟؟ داور جوان یا داور پر اشتباه میزارین برای بازی های با اهمیت همین میشه آخرش آخه داوری که چندین مرتبه اشتباه میکنه چرا باید بازم داور شماره 1 لیگ برتر باشه حداقل این افراد رو نزارید لیگ برتر قضاوت کنن بفرستید لیگ 1 و 2 کشور همینطور کمک داور ها ..

 • امید

  دوست عزیز شما فکر کردین اشتباهات داوری فقط مختص تیم شماست نه اینطور نیست بلکه برای همه تیم ها کم وبیش وجود داره پس کم کاری خودتان رو گردن داور نندازید

برچسب ها