بوفون در پاسخ به راکیتیچ؛ ایده خوبیست ولی عملی نیست!

بوفون-در-پاسخ-به-راکیتیچ؛-ایده-خوبیست-ولی-عملی-نیست

وبسایت رسمی برنامه نود - بوفون پاسخ راکیتیچ را داد.

به گزارش وبسایت نود، ایوان راکیتیچ هافبک کروات بارسلونا در آستانه دیدار تیمش مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان، به تقدیر از بوفون پرداخته بود و عنوان کرده بود این دروازه بان افسانه ای شایسته چنین خداحافظی ای از تیم ملی نبود. راکیتیچ و بوفون هر دو در پلی آف جام جهانی حضور داشتند. کرواسی با پیروزی مقابل یونان راهی جام جهانی شد ولی ایتالیا مقابل سوئد ناکام ماند. راکیتیچ در مورد اتفاق پیش آمده برای بوفون چنین گفته بود:

بوفون می‌ تواند به جای من به جام جهانی برود چون کارهایی که برای فوتبال انجام داده واقعا باورنکردنی و بی‌نظیر بوده‌ اند. بوفون در تیم منتخب همه بچه های عاشق فوتبال حضور خواهد داشت. نمی‌ توانم توصیف کنم که دیدن بوفون در پایان یک بازی و ایستادن کنار او چه احساسی دارد. اینکه او نتوانست دوران بازیگری‌ اش را با حضور در ششمین جام جهانی دوران بازیگری‌ اش به پایان برساند واقعا ناراحت کننده بود و من از صمیم قلب می‌گویم که حاضرم او به جای من به جام جهانی برود.

بوفون هم ساعاتی پس از صحبت های راکیتیچ، در صفحه شخصی خود در توئیتر، چنین نوشت:

راکیتیچ عزیز، به عنوان یک دروازه بان شاید هنوز بتوانم بازی کنم، اما فکر می کنم بازی کردن به عنوان هافبک به جای تو در تیم ملی کرواسی، ایده خیلی جالبی نباشد. این را به خاطر خودت می گویم. جدای از شوخی، حرف هایت موهبت آمیز بود. از تو و جوردی آلبا ممنونم. پیراهنم انتظارتان را می کشد.

1878

اختصاصی

نظرات ۴

 • ناصر

  پیراهنم انتظارتان را میکشد...

 • محمدیونایتد

  دردنیایی که همه توجهات به سمت مسی ورونالدواست باعث خوشحالی است که جزونسلی هستم که ستاره ای درخشان وهمیشه دراوج مثل بوفون ودیدم.کسی که دوران افتش شاید ازدوران اوج بسیاری ازبازیکنان بیشتربود. حیف این نیست که ایتالیانیست حیف اینه که دیگه بوفون نیست

 • مستاجر خدا

  تو عشقی خود عشق
  ینی کسی هست از تو بدش بیاد؟؟؟
  اون کیه باید باهاش به عنوان آنرمالترین فرد مصاحبه کنن:))

  • فری هستم

   استفاده از واژه غیررایح آنرمال بجای غیرمعمول خودش جای مصاحبه داره

برچسب ها