گروه دوم لیگ قهرمانان؛ جشنواره گل پاریسن ژرمن در شب پیروزی دشوار بایرن مونیخ

گروه-دوم-لیگ-قهرمانان؛-جشنواره-گل-پاریسن-ژرمن-در-شب-پیروزی-دشوار-بایرن-مونیخ

وبسایت رسمی برنامه نود - در گروه دوم پاریسن ژرمن و بایرن مونیخ به پیروزی دست یافتند. 

به گزارش وبسایت نود، هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان با برگزاری دو بازی در گروه دوم به پایان رسید. تیم پاریسن ژرمن که در ۴ بازی قبلی خود پیروز شده شود توانست با نتیجه ۷-۱ مقابل سلتیک پیروز شود تا رکورد تعداد گل های زده در دور گروهی لیگ قهرمانان را بشکند.

سلتیک در دقیقه ۲ توسط دمبله پیش افتاد اما پاریسن ژرمن توانست با درخشش نیمار کنترل بازی را در دست بگیرد و در همان نیمه نخست ۴ گل به حریف خود بزند. بازی در نیمه دوم آرام تر دنبال شد اما با این حال تیم میزبان موفق شد سه بار دیگر به گل برسد تا یک بار دیگر خط و نشانی برای تیم های بزرگ اروپا بکشد. نیمار (دقایق ۹ و ۲۲)، کاوانی (دقایق ۲۸ و ۷۹)، امباپه (دقیقه ۳۵)، وراتی (دقیقه ۷۵) و آلوز (دقیقه ۸۰) برای پی اس جی در این بازی گلزنی کردند. 

در دیگر بازی بایرن مونیخ به سختی با نتیجه ۱-۲ مقابل اندرلخت پیروز شد. اندرلخت در نیمه اول تیم برتر میدان بود و صاحب چند فرصت گلزنی خوب هم شد اما لواندوفسکی در دقیقه ۵۱ توانست دروازه این تیم را باز کند. تیم میزبان به بازی خوب خودش ادامه داد و در دقیقه ۶۳ توسط صوفیانه هانی به گل رسید. این پایان کار نبود و بایرن در دقیقه ۷۷ روی سانتر ارسالی کیمیش و با ضربه سر تولیسو به گل دوم خودش رسید. این بازی با پیروزی شاگردان هاینکس تمام شد اما مصدومیت روبن در ابتدای نیمه دوم از شیرینی این پیروزی کاست. 

تیم پاریسن ژرمن با ۱۵ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و بایرن با ۱۲ امتیاز در رده دوم جای گرفته و در هفته پایانی میزبان تیم فرانسوی است. تیم سلتیک هم با ۳ امتیاز در رده سوم و بالاتر از اندرلخت بدون امتیاز قرار دارد. 

ویدیو: گل های بازی پاریسن ژرمن و سلتیک

ویدیو: خلاصه بازی اندرلخت - بایرن مونیخ

۲۰۳۱

اختصاصی

نظرات ۲

  • محمد

    خیلی بازیکن داره اکثرا جوونن یعنی دیگ پول گند زد ب فوتبال حتی رئال نمی‌تونه انقد بازیکن جمع کنه البته منسیتی میتونه! سیتی حداقل مربی گرفت آنقدر ستاره نخرید فرپلی رسماً هیچ کار تیمهایی مثل دورتموند خیلی سخت شد شاید تو آینده ای نزدیک کلا ۳۲ تیم با مالک سیایی چمپیون رو تشکیل بدن باید فاتحه ی فوتبال رو خوند

  • وحید

    پارریسن ژرمن خیلی ترسناک شده

برچسب ها