کونته: خوشحالم که از تنش بازی با اتلتیکومادرید کاسته شد

کونته-خوشحالم-که-از-تنش-بازی-با-اتلتیکومادرید-کاسته-شد

وبسایت رسمی برنامه نود - چلسی با برد در آذربایجان صعودش را به دور بعد قطعی کرد.

به گزارش وبسایت نود، چلسی در حالی در هفته ششم لیگ قهرمانان اروپا، میزبان اتلتیکومادرید در خانه است، که با برتری 4-0 در بازی هفته پنجم مقابل قره باغ، توانست صعودش را به دور بعد قطعی کند. کونته سرمربی آبی های لندن در پایان دیدار با قره باغ عنوان کرد که خوشحال است که از فشار دیدار با اتلتیکومادرید تا حد زیادی کاسته شده است:

خوشحالیم که بعد از این دیدار سخت، به هدف اول مان که صعود از گروه بود، دست یافتیم. حالا دیگر بازی با اتلتیکو، یک جدال سرنوشت ساز برای مان نیست. می توانیم در آن مسابقه، باز هم تغییراتی در ترکیب داشته باشیم. می دانستیم کار آسانی مقابل قره باغ نداریم، ولی خوب بازی کردیم. اتلتیکو دو بار مقابل این حریف، مساوی کرد و رم هم به سختی پیروز شد. با حریف خوبی روبرو شدیم ولی توانستیم با اختلاف پیروز شویم.

تیم کونته کمتر از 72 ساعت دیگر، باید در لیگ برتر به مصاف لیورپول برود، کونته در این باره چنین گفته است:

حالا باید پنج ساعت و نیم در پرواز باشیم تا به لندن برسیم. یک روز استراحت کنیم و سپس خودمان را برای مسابقه مقابل لیورپول آماده کنیم. مثل شرایط دیدار با منچسترسیتی، نمی خواهم بهانه بیاورم ولی واقعیت این است. رسانه ها و تلویزیون باید این مسئله را پوشش دهند، چرا که شرایط عجیبی است. در هر صورت خوشحالم که سرمربی این گروه از بازیکنان هستم، آن ها بار دیگر تعهد و روحیه مبارزه خود را نشان دادند.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها