مهاجری: سه بازیکن ما به خاطر نُقل و نبات‌های داوران محروم شده‌اند

مهاجری-سه-بازیکن-ما-به-خاطر-نُقل-و-نباتهای-داوران-محروم-شدهاند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت:سه بازیکن ما به خاطر نقل و نبات‌های داوران محروم شده‌اند، در صورتی که داور ابزاری دارد که می‌تواند بازی را کنترل کنند.

 

به گزارش وب سایت نود، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار پدیده خراسان مقابل نفت تهران در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: طبق صحبت‌های مدیر رسانه‌ای تیم اتوبوس‌هایی برای حمل و نقل هواداران برای رفتن به ورزشگاه ثامن در نظر گرفته شده و امیدواریم بازی هم رایگان شود. تغییر ورزشگاه برای هواداران دلسردی ایجاد کرده و ناراحت هستند که چرا نمی‌توانیم از پتانسیل ورزشگاه امام رضا استفاده کنیم. این قضیه دودش در چشم فوتبال این شهر می‌رود.

وی افزود: همه عوامل دست به دست هم می‌دهند که به ضرر فوتبال شهر شود. پدیده و حتی سیاه‌جامگان شرایطی ندارند که به تنهایی به سرمنزل مقصود برسند و نیاز به حمایت ارگان‌ها و سازمان‌ها دارند تا سهمیه دو تیم در شهر حفظ شود و برای قهرمانی و کسب سهمیه پیش بروند. امیدوارم فردا تماشاگران بیایند و ثابت کنند مرد روزهای سخت هستند. فردا با تیمی بازی داریم که برای من مربی ناشناخته است. ثبات تاکتیکی نداشته‌اند که به خاطر مشکلات‌شان بوده و نمی‌توانم به آن ورود کنم. اگر فردا روز نفت باشد، کار برای ما سخت می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان خاطرنشان کرد: سه بازیکن ما به خاطر نُقل و نبات‌های داوران محروم شده‌اند، در صورتی که داور ابزاری دارد که می‌تواند بازی را کنترل کنند، البته همه داوران این‌طور نیستند. دو بازیکن ما در یک پست محروم هستند. معین عباسیان هم نیست. خدا شاه غلام پیروانی را حفظ کند که در مورد اولین تجربه بازیکنان در ورزشگاه آزادی حرف می‌زد. برخی از بازیکنان ما برای اولین بار در ورزشگاه آزادی و آن هم مقابل تیم پرطرفدار و قوی پرسپولیس بازی می‌کردند. این‌ها سرمایه استان‌ هستند. امیدوارم یک مقدار روی این مسئله مانور شود تا ارزش این بچه‌ها مشخص شود. شما رسانه‌ها می‌توانید به این مسائل بپردازید.

مهاجری ادامه داد: امیدوارم بازیکنان جوان ما در کنار باتجربه‌ها روز خوبی رقم بزنند تا به شرایط خوب گذشته بازگردیم. در هفته‌های گذشته اشکالاتی هم داشنیم که باید برطرف کنیم. کم و زیادهایی داشتیم که دست ما نبود. چهار مدافع میانی ما نبودند و مجبور شدیم در بعضی از بازی‌ها معین عباسیان را به دفاع چپ ببریم. توانستیم با گرفتن یک امتیاز یک امتیاز خودمان را حفظ کنیم و امیدوارم فردا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم و به پیروزی‌های گذشته بازگردیم.

مهاجری با اشاره به تعطیلات پی در پی لیگ نیز یادآور شد: ما از ابتدای فصل پیش‌بینی خیلی از مشکلات را می‌کردیم. از این جهت که برنامه‌ریزی لیگ به شکلی بوده که ما به طور مثال باید در هر 4 روز یک بار چند بازی فشرده داشته باشیم اما به یک‌باره 20 روز بازی نداریم. همین می‌شود که بازیکنان دچار مصدومیت می‌شوند. فاصله بازی ما با پرسپولیس و نفت آن قدر کم بود که ما فقط فرصت ریکاوری داشتیم و به طور تئوری حریف خود را آنالیز کردیم. به هر حال تیم ملی مهمتر است و باید با وضعیت موجود کنار آمد.

سرمربی پدیده خراسان در مورد قرعه‌کشی مسابقات جام‌جهانی تصریح کرد: جام‌جهانی بالاترین سطح رقابت‌های فوتبالی است و تیم‌های راه یافته به این مسابقات همگی در سطح بالایی هستند. با توجه به اینکه ما با تیم‌های آسیایی همگروه نمی‌شویم مسلما با تیم‌های اروپایی و آمریکای جنوبی در یک گروه قرار خواهیم گرفت که همگی از تیم‌های قدر دنیا هستند. من امیدوارم حالا که باشگاه‌ها و مربیان داخلی این همه مشکلات را تحمل می‌کنند حداقل تیم ملی در جام جهانی از گروه خود صعود کند تا خستگی‌ها از تن‌مان خارج شود و خوشحال شویم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا تیمش در تیم ملی نماینده‌ای ندارد؟ گفت: ما محمدرضا خانزاده را در تیم ملی داریم که بعد از رهایی از مصدومیت در بازی با پرسپولیس روز خیلی خوبی داشت. او می‌تواند یکی از مسافران جام‌جهانی باشد. در کنار خانزاده ما دو و سه بازیکن خوب دیگر هم داریم که می‌توانند ملی‌پوش شوند.

 

2051

 

اختصاصی

نظرات ۲

 • مجتبی00

  وقتی همه از ثامن ناراضی اند اصلا چرا این ورزشگاه رو ساختن
  وقتی امام رضا بازی نیست اصلا چرا این ورزشگاه رو ساختن
  وقتی ورزشگاه میسازین از تیمهای استان درباره مکان ورزشگاه نظرخواهی کنین
  دلم میخواد اون پروفسور و استادی که مکانیابی استادیوم رو انجام میده ببینم حضوری و رودررو ازش تشکر کنم.

 • ساوالان

  باید شکر گزار باشی که پنالتی را نگرفت وگر نه پرسپولیس بازی را می برد

برچسب ها