بیانیه باشگاه پرسپولیس: بیرانوند بارها عذرخواهی کرده، هواداران گذشت کنند

بیانیه-باشگاه-پرسپولیس

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای ضمن عذرخواهی از هواداران، از آنها تقاضا کرد مانند همیشه از تیم و سرخپوشان حمایت کنند تا حرکت در مسیر تکرار عنوان قهرمانی لیگ برتر ادامه یابد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس ، باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه ای اعلام کرذ :

هواداران همواره حامی اصلی پرسپولیس در تمام زمینه‌ها به ویژه در میدان رقابت‌ها بوده‌اند. پرسپولیس و هواداران از یکدیگر جدایی ناپذیرند و بسیاری بوده اند که در ادوار گوناگون‌، به ویژه در زمان کنونی با شناسایی این رمز موفقیت به دنبال از بین بردن آن بوده‌اند. انسجام یک خانواده بدون از خود گذشتگی ها میسر نخواهد بود و هواداران نیز فداکاری خود را نثار تیم محبوبشان کرده اند. احترام به هواداران و تلاش برای رضایت آنها از نتایج تیم از اصول اساسی باشگاه پرسپولیس است و این نکته به تمام ارکان باشگاه و تیم تاکید شده است.

بر همین اساس مجموعه پرسپولیس به جهت اتفاقات روز های اخیر ، مراتب عذرخواهی خود از هواداران شریف و متعصب پرسپولیس و اهالی فوتبال را اعلام می دارد. در این ارتباط علیرضا بیرانوند هم به صورت کتبی و شفاهی به دلیل صحبت هایی که طرح کرده و برخوردی که از او در جریان بازی با پدیده سر زده بود صادقانه عذرخواهی کرده است. همچنین مواردی که بخش هایی از آن در این اطلاعیه مورد اشاره قرار گرفت نیز به وی تذکر داده شد.

باشگاه پرسپولیس تاکید دارد که در این مجموعه هیچ کس و هیچ چیز بالاتر از خود پرسپولیس و هوادارانش نیست. اعضای تیم و باشگاه در همه حال متوجه این حقیقت هستند که پرسپولیس بزرگ بدون هریک از ما مسیر خود را با کمی فراز و فرود ادامه خواهد داد و در نهایت هریک از ما هستیم که احترام و بزرگی بیشتری را به لطف عظمت پرسپولیس و محبت هوادارانش به دست می آوریم.

باشگاه پرسپولیس از هواداران پرسپولیس تقاضا دارد حال که دروازه بان ملی پوش تیم مان نیز حسن نیت خود را نشان داده است و با توجه به تمام سخت کوشی ها و تعصبی که تک تک سرخپوشان از جمله وی برای موفقیت پرسپولیس و بزرگی هوادارانش به کار گرفته اند با گذشتن از اتفاقاتی که روی داده است ضمن نا امید ساختن آن هایی که امیدوارند با چنین مسایلی در جمع ما شکاف به وجود آمده تا امکان پایین کشیدن ما را بیابند، تیم خود را در مسیر تکرار قهرمانی یاری برسانند. شادی و افتخار همه ما در روز آخر لیگ در گرو اتحاد و با هم بودن است.

هواداران اطمینان داشته باشند تک تک سرخپوشان با تمام توان برای موفقیت پرسپولیس و سربلندی آنها تلاش می کنند و روی هیچ چیز به اندازه حمایت هواداران حساب نکرده اند.

 

1004

 

اختصاصی

نظرات ۷۲

 • کوروش

  تمام باشگاه های دنیا برای هوادارن تأسیس شدن و برای دل هوادارن بازی میکنند و شادی هواداران در اولویت هر باشگاهی تو دنیاست و باید با بازیکنانی که رفتار غیر اخلاقی و غیر حرفه ای دارن برخورد بشه تا دیگر شاهد اینگونه رفتارها نباشیم.

 • نهال

  بله کش دادن دیگه درست نیست

 • saeeid

  باید جلوی دوربین به طور شفاف عذرخواهیی کند این بیرانوند

 • امیر

  کدوم بیرانوند؟ علیرضا یا محمدرضا؟
  بندگان خدا بعد یک دهه قهرمان شدن اونم معلوم شد با قرارداد جعلی ،صغرسن و جعل مدرک شناسایی ، دروغ در ثبت رقم قرارداد و... بوده :|

  • قلعه نويي: ٦ تاخورها را من از دسته ٣ بالا آوردم ...

   شما ب بيانات ادمين بيسواد كانالتون اكتفا كن ببين ب كجا ميرسي حالا ٤ تا ب شما زديم كدوم صغر سن بوديم خخخخخ

  • بهرام دهتقلال ازگرگان

   در جواب امیر ششتقلالی،اون بازیکن ششتقلاله که با سه تا سناسنامه مختلف و با سه اسم بازی کرده و میکنه.شما و تیمتون فقط تو جعل و فتوشاپ صدر نشینه ،ولی در جدول ته لیگ و ته دیگ تا استارت هیررووو عمل نکنه.خخخ

  • 66

   اول پمادبعد125حله

  • moein

   یه جوری میگی بعد از یک دهه . انگار استقلال و بقیه تیمها هر سال دوتا قهرمانی می اوردن

  • مجتبی پرسپولیسی

   شما هم میتونین همین کار ما رو انجام بدین / راستی از ششتقلال خبر دارین کجای جدوله

 • فرزام تاجی

  خیلی هم خوب :))

 • عابدزاده

  ببخشید تا بخشیده شوید

 • Pouya shirazi

  نوچ
  دیگه دوسش ندارم

 • رضاشهسواری

  روزهای بعد از طاهری کم کم داره خودشو نشون میده!

 • شاهین

  بیرانوند خیلی حساب شده یه نیمه صبر کرد تا توپ به دستش برسه بعد به تماشاچیا هیس رو نشون بده تا تمام دوربین و ها توجه ها روش باشن. کارش برنامه ریزی شده بود که جو رو متشنج کنه.اگر همون اول که سر خود با تراکتور مذاکره کرد، باشگاه جریمه اش می کرد کار به اینجا نمی کشید که به تماشاچیا بی احترامی کنه.
  بعدش هم این همه باشگاه به دروازبان جوان بها دادن نتیجه گرفتن. استقلال، پیکان، سایپا، فولاد، پدیده، سیاه جامگان و... . پرسپولیس به همچین دروازه بانی نیاز نداره.

 • باافتخار پرسپولیسیم

  ی بار اعتصاب کردو هوادارا ب خاطرش اعتراض کردن گف آخرفصل جدا میشم،ی باردیگ گف باید ب فکر خودمو آیندم باشم و نیم فصل میرم سربازی بااینکه میدونس تیم محروم شده و بهش نیازداره. بعدم ب جای عذرخواهی ۳بارهیس نشون داد ،چن بار باید بخشید آخه.؟!!! درسته که تیم ب ارامش نیازداره ولی ی ادم و چن بارمیبخشن.

برچسب ها