نتایج لیگ اروپا؛ تثبیت صدرنشینی میلان در شب شکست سنگین اورتون

نتایج-لیگ-اروپا؛-تثبیت-صدرنشینی-میلان-در-شب-شکست-سنگین-اورتون

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم میلان با شکست حریف خود توانست صدرنشینی اش را قطعی کند. 

به گزارش وبسایت نود، هفته پنجم دور گروهی لیگ اروپا با برگزاری ۱۰ بازی در ساعت ۲۳:۱۵ به پایان رسید. در گروه اول تیم اسلاویا پراگ با ۲ گل در خانه نماینده رژیم صهیونیستی پیروز شد و در دیگر بازی گروه که زودتر برگزار شد تیم ویارئال با نتیجه ۲-۳ از سد آستانا گذشت. صعود ویارئال با این نتایج قطعی شد و تیم های اسلاویا پراگ و آستانا هم با ۸ و ۷ در رده های دوم و سوم قرار دارند. 

در گروه دوم تیم یانگ بویز با نتیجه ۲-۱ مغلوب پارتیزان بلگراد شد و اسکندربو با نتیجه ۳-۲ مقابل دیناموکیف پیروز شد. دینامو که صعودش قطعی شده با ۱۰ امتیاز صدرنشین است و پارتیزان با ۸ امتیاز در رده دوم جای دارد. اسکندربو هم ۵ امتیازی است. 

در گروه سوم تیم براگا با نتیجه ۳-۱ از سد هوفنهایم گذشت و لودوگورتس در خانه مغلوب استانبول باساک شهیر شد. براگا که صعودش قطعی شد با ۱۰ امتیاز در صدر قرار دارد و تیم های لودوگورتس و استانبول با ۸ و ۵ امتیاز در رده های بعدی قرار دارند. 

در گروه چهارم تیم میلان با نتیجه ۵-۱ مقابل استریاوین پیروز شد. سیلوا (دقایق ۳۶ و ۷۰)، رودریگز و کوترونه (دقایق ۴۲ و ۹۳) برای تیم میلان در این بازی گلزنی کردند. در دیگر بازی ها هم تیم آئک آتن به نتیجه تساوی ۲-۲ مقابل ریکا رضایت داد. میلان با ۱۱ امتیاز صدرنشینی اش قطعی شده و آتن هم با ۷ امتیاز در رده بعدی قرار دارد. استریاویان هم ۴ امتیازی است. 

در گروه پنجم تیم اورتون با نتیجه ۱-۵ مغلوب آتالانتا شد و لیون با ۴ گل از سد آپولون گذشت. تیم های آتالانتا و لیون با ۱۱ امتیاز در رده های اول و دوم گروه قرار دارند. 

در گروه ششم هم تیم کوپنهاگن با نتیجه ۲-۱ مغلوب لوکوموتیو مسکو شد و شریف با یک گل از سد زلین گذشت. تیم شریف با ۹ امتیاز صدرنشین است و لوکوموتیو و کوپنهاگن با ۸ و ۶ امتیاز در رده های بعدی قرار دارند. 

۲۰۳۱

 

اختصاصی

نظرات ۱

  • مجتبی00

    اورتون کمر همت رو بسته آبروی لیگ جزیره رو ببره.

برچسب ها