اسدی: فقط 1500 پرسپولیسی می‌توانند به ورزشگاه بیایند/ باران مشکلی برای چمن به وجود نیاورد

اسدی-فقط-1500-پرسپولیسی-میتوانند-به-ورزشگاه-بیایند-باران-مشکلی-برای-چمن-به-وجود-نیاورد

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیأت فوتبال شهرستان جم، گفت: فردا قطعا 90 درصد ورزشگاه به رنگ زرد در می‌آید و هواداران پرسپولیس اگر بیش از یک هزار و 500 نفر بشوند از ورود آنها به ورزشگاه جلوگیری می‌شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، محمد اسدی ظهر امروز در حاشیه بازدید از ورزشگاه تختی جم در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بعد از بارندگی‌های دو روز گذشته در شهرستان جم، مشکلی برای چمن ورزشگاه به وجود نیامده و وضعیت چمن بسیار مطلوب است.

رئیس هیات فوتبال شهرستان جم بیان کرد: ورزشگاه تختی شهر جم مشکلی برای برگزاری دیدار پارس جنوبی و پرسپولیس ندارد و اندک مشکلات ریز این ورزشگاه نیز تا امشب رفع می‌شود تا بتوانیم میزبانی شایسته برای پرسپولیس باشیم.

اسدی تصریح کرد: وضعیت آب خوری‌های ورزشگاه خوب است و بحث دیوارهای اطراف ورزشگاه و سطح امنیتی این ورزشگاه نیز ارتقا یافته و فردا بدون مشکل این دیدار برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اسکوربورد ورزشگاه تکمیل شده و در این بازی راه اندازی خواهد شد.

محمد اسدی با تقاضا از هواداران پارس جنوبی جم گفت: هواداران پارس جنوبی جم حتما از اوایل صبح برای تهیه بلیت به اطراف ورزشگاه مراجعه کنند تا بتوانیم تمامی ظرفیت 90 درصدی ورزشگاه برای هواداران جمی استفاده کنیم.

وی با درخواست از هواداران پرسپولیس گفت: برای هواداران پرسپولیس احترام زیادی قائلم ولی حتما با برنامه ریزی دقیقی به جم سفر کنند چون قطعا بیش از 10 درصد ورزشگاه را در اختیار آن ها قرار نخواهیم داد.

رئیس هیات فوتبال شهرستان جم با بیان اینکه پارس جنوبی در شهرهای جنوبی کشور هواداران زیادی دارد خاطرنشان کرد: فردا قطعا 90 درصد ورزشگاه به رنگ زرد در می‌آید و هواداران پرسپولیس اگر بیش از یک هزار و 500 نفر بشوند از ورود آنها به ورزشگاه جلوگیری می‌شود و ظرفیت حضور هواداران پرسپولیس در ورزشگاه یک هزار و 500 نفر است.

وی در خصوص اعلام باشگاه برای باز شدن درهای ورزشگاه و بلیت فروشی نیز، گفت: امروز فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر به جم سفر می‌کند و عصر امروز جلسه‌ای در فرمانداری برگزار خواهیم کرد و هنوز باز شدن درهای ورزشگاه و بلیت فروشی مشخص نیست.

اسدی تاکید کرد: نظر هیات فوتبال این است که از ساعت 8 صبح روز شنبه بلیت فروشی آغاز شود و ساعت 9 در های ورزشگاه باز شود.

20441

فارس

نظرات ۷

 • قرمز عشقي ❤️

  من ب عنوان هوادار جمي ميام شما ميخواي تشخيص بدي؟؟؟؟؟

 • بهرام دهتقلال ازگرگان

  پرسپولیس رو عشقه.

 • سجاد

  کاملا قانونیه .باید ده درصد ورزشگاهو بدن به میهمان .ولی در کل اینا نمیتونه راه قهرمانیه تیمو سد کنه . شک نکنید پرسپولیس امسال قهرمانه.تیم پارس امکان نداره بدون افت بمونه

 • علیSS

  همون 10 درصد هم زیاده ، تو آبادان ما 1درصد هم به تیم مهمان نمیدیم :-)

 • مجتبی00

  این ورزشگاه مورد تایید AFC قرارگرفته ؟
  اگه این فصل سهمیه گرفتین حذف نمیشین ؟
  چقدر خوب میشد اول این قضیه رو حل میکردین بعد میومدین لیگ برتر
  بااین وضعیت بعضی از تیمها هرفصل میتونن برن آسیا بدون اینکه سهمیه گرفته باشن.

 • ￵ارش

  ￵هر کی از یه گوشه کشور ادعا میکنه اون منطقه همه هوادار اونا ان نه پرسپولیس همه میدونن هواداران پرسپولیس در تمام نقاط کشور از لحاظ شمارش از هر تیمی بالاتره حتی خیلی از هوادارای پارس سپاهان تراکتور ذوب در کنار تیم خودشون پرسپولیسی ان

 • مستاجر خدا

  باشه بابا
  دلیل دیگه ایی واسه باختتون پیدا کنید
  شما تهش به دنبال پلی آف باید باشد
  4 تا بازی رو بردید جو گیر نشید

برچسب ها