شاهرودی: برانکو نشان داده که برای هر بازی برنامه خاصی دارد/ پرسپولیس می‌تواند فردا برنده میدان باشد

شاهرودی-برانکو-نشان-داده-که-برای-هر-بازی-برنامه-خاصی-دارد-پرسپولیس-میتواند-فردا-برنده-میدان-باشد

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، گفت: زمان فعالیت طاهری در پرسپولیس تمام شده بود و باید می‌رفت اما چیزی که مهم است نام پرسپولیس است و هر کسی که در این تیم انجام وظیفه می‌کند باید بداند که مهمترین موضوع نام پرسپولیس است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، رضا شاهرودی درباره دیدار فردای تیم پرسپولیس مقابل پارس جنوبی که در شهر جم برگزار خواهد شد، گفت: فوتبال که قابل پیش‌بینی نیست اما برانکو نشان داده که برای هر بازی برنامه خاصی دارد او به خوبی تیم‌های حریف را آنالیز می‌کند و مطمئناً برای بازی فردا برنامه‌های خاص خود را خواهد داشت بازیکنان باید با دقت بیشتری فردا بازی کنند و نباید احساسی به میدان بروند. مطمئناً برای بازی فردا باید حساب‌شده بازی کرد. به نظر من پرسپولیس می‌تواند فردا برنده میدان باشد. همان‌طور که در ابتدای فصل گفتم پرسپولیس یک سر و گردن از بقیه تیم‌ها بالاتر است. 

وی درباره اینکه سرخ‌پوشان فردا چند غایب خواهند داشت، تصریح کرد: به جای بشار رسن که محسن مسلمان بازی می‌کند و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت. سال گذشته دست برانکو باز نبود اما امسال خوشبختانه بازیکنان خوبی در پرسپولیس حضور دارند. به طوری که دیدید وقتی مهدی طارمی محروم شد علی علیپور هم خوب گلزنی کرد و هم خوب در امر گل‌سازی فعال بود. همچنین منشا هم عملکرد خوبی داشت. محسن مسلمان فردا می‌تواند جای خالی رسن را به خوبی پر کند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه بحث تمدید قرارداد با برانکو این روزها داغ است اما اقدامی به صورت جدی تا این لحظه در این خصوص انجام نشده‌، افزود: پرسپولیس با حضور برانکو روند خیلی خوبی داشت و می‌بینیم که این تیم چقدر خوب فوتبال بازی می‌کند. در هر محفل فوتبالی که می‌رویم صحبت از عملکرد خوب پرسپولیس است. بهترین کار در شرایط فعلی تمدید قرارداد فوری با برانکو است چرا که او عملکرد خیلی خوبی در پرسپولیس داشته، اگر برانکو بخواهد از پرسپولیس برود مربی جدید تا بخواهد با تیم اخت شود و بازیکنان را بشناسد زمان می‌‌‌برد. پس بهترین کار در شرایط فعلی این است که با برانکو تمدید قرارداد کنیم.

شاهرودی در پاسخ به این سؤال که تغییر مدیریتی در باشگاه پرسپولیس و اینکه آیا این موضوع در عملکرد پرسپولیس در بازی‌های خود تأثیرگذار خواهد بود یا خیر، اظهار داشت: قبل از طاهری هم مدیران موفق زیادی در پرسپولیس بودند که رفتند و اتفاق خاصی هم رخ نداد. به هر حال وزارت ورزش و جوانان در این باره تصمیم‌گیرنده است و باید به تصمیم آنها احترام بگذاریم. به هر حال زمان فعالیت طاهری در پرسپولیس تمام شده بود و باید می‌رفت اما چیزی که مهم است نام پرسپولیس است و هر کسی که در این تیم انجام وظیفه می‌کند باید بداند که مهمترین موضوع نام پرسپولیس است چرا که بازیکنان و مربیان می‌آیند و می‌روند. مدیر جدید هم هر کسی که می‌خواهد باشد و بازیکنان و مربیان باید کار خودشان را انجام دهند. پرسپولیس باید راه خودش را ادامه دهد و به دنبال قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی باشد. امیدوارم مدیر بعدی پرسپولیس مدیری از جنس فوتبال باشد نه اینکه بروند و از مثلاً فدراسیون دوچرخه‌سواری کسی را بیاورند که سررشته‌ای از فوتبال ندارد. 

وی درباره اسنادی که منتشر شد و در آن مشخص شد که برخی از مشاوران و اطرافیان طاهری حقوق‌های میلیونی می‌گرفتند اما گاهی شاهد بودیم که بازیکنان و مربیان پول نمی‌گرفتند اظهار داشت: باید این مسأله روشن شود به هر حال باید کسی که در رأس مدیریت قرار دارد ابتدا به بازیکنان و مربیان پول بدهند چون آنها مهمترین بخش پرسپولیس هستند و بعد خودشان به دنبال گرفتن پول باشند. اگر طاهری واقعاً چنین کاری انجام داده اشتباه بزرگی کرده است. 

20441

نظرات ۳

 • باافتخار پرسپولیسیم

  یک صفر میبریم

 • مستاجر خدا

  من میشناسم این شاهرودی رو
  با کوچکترین افتی از پرسپولیس
  اولین نفر که انتقاد خواهد کرد ایشونه

  • امیر ۶

   داداش کارتون گالیور زیاد نگاه میکردی؟
   پولاتو جمع کن یه خونه بخر از مستاجری در بیای.

برچسب ها