درخواست باشگاه استقلال از سازمان لیگ برای حضور هواداران برای بازی فردا

درخواست-باشگاه-استقلال-از-سازمان-لیگ-برای-حضور-هواداران-برای-بازی-فردا

وبسایت رسمی برنامه نود - با توجه به اینکه استقلال تهران از حضور هواداران در بازی مقابل گسترش‌فولاد تبریز محروم است اما باشگاه استقلال به سازمان لیگ درخواست کرد تا بازی فردا مقابل گسترش هواداران حضور یابند تا هزینه بلیت‌فروشی صرف کمک به زلزله‌زدگان شود.

به گزارش وبسایت نود، با توجه به اینکه تیم استقلال در بازی با گسترش‌فولاد  از حضور هواداران در ورزشگاه آزادی محروم بود، شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری قبل از بازی مقابل گسترش‌فولاد تبریز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت:  با توجه به جلسه‌ای که با آقای افتخاری داشتیم درخواستی را به سازمان لیگ دادیم بابت اینکه در بازی فردا مقابل گسترش‌فولاد تبریز هواداران حضور داشته باشند و هزینه بلیت‌فروشی این بازی برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه ارسال شود تا بتوانیم کوچکترین کمکی را به مردم زلزله‌زده انجام دهیم. 

وی ادامه داد: هنوز پاسخی از سازمان لیگ نگرفته‌ایم ولی جلسه‌ای که با افتخاری رئیس باشگاه استقلال برگزار کردیم به دنبال این هستیم تا در بازی فردا مقابل گسترش‌فولاد هواداران در ورزشگاه حضور یابند.

20441

فارس

نظرات ۵

 • majid

  چه عجب آقای افتخاری از خواب بیدار شد! حالا چه کاری بود میذاشتی فردا صبح درخواست میدادی

 • استقلال پرافتخار

  واقعا چرا استقلال محروم شد که اصلا حالا بخششی در کار باشه؟ از اول فصل استقلال که غیرقانونی بازیکنای استقلالو محروم کردن این داستان ادامه پیدا کرده

 • mehrab

  امیدوارم مشکل حل شه و درامد حاصل از اومدن هوادارا برسه به زلزله زده های کرمانشاه

 • 666666

  نباید ببخشن .اینا دارن از فرصت استفاده میکنن.البته اگه اسدقلاه که بخشیده میشه.ادمین بچاپ لطفا

 • موحدی

  به اسم زلزله به نفع استقلال یعنی سواستفاده اینجوری ندیده بودم میگم از این به بعد هرکی محروم شد بیاد این کارو کنه اصلا چند نفر میان استادیوم که

برچسب ها