مورینیو: احتمال جدایی فلینی وجود دارد

مورینیو-احتمال-جدایی-فلینی-وجود-دارد

وبسایت رسمی برنامه نود - فلینی ممکن است در پایان فصل منچستریونایتد را ترک کند.

به گزارش وبسایت نود، مروان فلینی هافبک بلژیکی منچستریونایتد تا پایان فصل با شیاطین سرخ قرارداد دارد و آخرین مذاکرات بین نمایندگان وی و باشگاه برای تمدید قرارداد، در سپتامبر صورت گرفت که بدون نتیجه باقی ماند. حالا مورینیو در کنفرانس خبری خود در روز جمعه، عنوان کرده در مورد آینده فلینی مطمئن نیست و احتمال جدایی وی وجود دارد:

کاری از دست من بر نمی آید، این بحثی میان بازیکن و سران باشگاه است. برای هر دو هم حق قائل هستم. هم بازیکن حق دارد درباره آینده اش تصمیم بگیرد و هم باشگاه در این باره محق است. در هر صورت از کنترل من خارج است.

مورینیو درباره دیدار تیمش مقابل برایتون هم در لیگ برتر چنین گفت:

نمی توانیم به اختلاف مان با منچسترسیتی فکر کنیم، باید روی کار خودمان تمرکز کنیم. احتمالاً این هفته اولین هفته ای است که سه مسابقه لیگ برتری در یک هفته و به فاصله چند روز برگزار می شود. اما به هر حال همه تیم ها آماده این هفته هستند. حتی تیم هایی با جاه طلبی های متفاوت، می توانند با این هفته کنار آیند. ما هم سه بازی داریم ولی فعلاً روی بازی با برایتون تمرکز می کنیم، برایتون تیم خوبی است، کریس هاتن خوب کار کرده است، آن ها تیمی جنگنده هستند، کم گل خورده اند و شکست دادن شان کار سختی است.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها