پایان بحران با نفت درخشان؛ حریف دوست داشتنی

پایان-بحران-با-نفت-درخشان؛-حریف-دوست-داشتنی

وبسایت رسمی برنامه نود - وجود هر تیمی در لیگ برتر لازم است. بعضی از تیم‌ها برای قهرمانی می‌جنگند و بعضی از تیم‌ها برای سهمیه یا قرار گرفتن در نیمه بالایی جدول. بعضی از تیم‌های دیگر هم هستند که شاید همچین اهداف بزرگی در سر نداشته باشند. بیشتر آنها از مقاطعی بزرگترین هدفشان باقی‌ماندن در لیگ و سقوط نکردن است.

به گزارش وب‌سایت نود، بعضی تیم‌ها هم در لیگ هستند که هدف خاصی ندارند اما وسیله خوبی برای رسیدن دیگر تیم‌ها به هدف‌شان هستند. تیم‌هایی که می‌توانند بقیه تیم‌ها را در رسیدن به بالای جدول یا فاصله گرفتن از قعر جدول یا خروج از بحران کمک کنند، مثل نفت تهران. تیمی که در این هفته‌ها وظیفه‌اش خارج کردن تیمها از بحران و شکستن رکورد نبردن آنها بوده است. نفت تهران امروز به پدیده باخت. تیمی که در 5 بازی گذشته برنده نشده بود و پیروز نشدن در ششمین بازی می‌توانست شرایط تیم مهاجری را با مشکل مواجه کند. درخشان اما اجازه نداد این اتفاق بیفتد و با باخت به پدیده آنها را از بحران خارج کرد.

هفته گذشته آنها به سایپا باختند. تیم علی دایی که 7 بازی در پیروزی ناموفق بود بالاخره مقابل نفت پیروز شد. نفت برای استقلال هم همین حکم را داشت. اگرچه استقلال تنها دو هفته بود نتیجه نگرفته بود اما شفر اولین پیروزی خود را در این بازی تجربه کرد. این اتفاق برای صنعت نفت هم افتاد و آنها بعد از چهار بازی نبردن مقابل نماینده تهرانی‌شان از بحران خارج شدند. نفتی‌ها فعلا در لیگ برتر این وظیفه را برعهده دارند و مشخص نیست که چه زمانی قرار است چطور و چگونه خودشان از بحران خارج شوند.

 

30388

اختصاصی

نظرات ۶

 • ی پرسپولیسی

  خخخ.استقلالم ب نفت اضافه کنین. سیاجامگانم ازشون امتیاز گرف.!

 • Amir

  زنگ تفریح های قبل تو سوء تقاهم بود..-)))

 • رضا

  از اون نفت فقط اسمش رو این تیم یدک میکشه.واقعا حیف چه بلایی سر این باشگاه اوردن.نفت هم رفت در کنار راه اهن تا کم کم منحل بشه

 • لیونل مسی

  از این درخشان بدم میاد

 • امیر

  تیم نفت کلاً کارنامه‌ی «درخشان»ی داره :)

 • محمد رضا

  از درخشان بیشتر از این هم نمیشه انتظار داشت.

برچسب ها