تغییر سرنوشت سروش با مربی جدید؛ بمب نیم فصل خنثی شد؟

سروش-رفیعی

وبسایت رسمی برنامه نود - سروش رفیعی باز هم گل زد. بازیکنی که تا همین چند روز پیش خبر حضورش در لیست مازاد الخور شنیده می‌شد حالا به گلزن اول تیمش تبدیل شده است.

به گزارش وب‌سایت نود، تغییر سرمربی برای بازیکنان ایرانی خوش‌یمن بوده است. بعد از این که کریم انصاری‌فرد با آمدن سرمربی جدید از روی سکوها به ترکیب اصلی اضافه شده و به یکی از بهترین بازیکنان تیمش تبدیل شد حالا نوبت به سروش رفیعی است که همان مسیر را برود. لوران بانید، سرمربی فرانسوی الخور به دلیل نتایج ضعیفی که گرفته بود از این تیم کنار گذاشته شد. او از 6 بازی تنها 4 امتیاز بدست آورد و خیلی زود جایش را به سرمربی فعلی داد. سرمربی جدید برخلاف بانید به بازیکن ایرانی تیمش اعتماد کرد و نتیجه این اعتماد را هم در دو بازی اخیر گرفت. حضور سرمربی جدید بخت سروش رفیعی را کاملا به موقع در قطر باز کرد. سروش رفیعی در دو بازی که در ترکیب قرار گرفت دو گل بسیار ارزشمند به ثمر رساند تا احتمال جدایی او از الخور بسیار کاهش پیدا کند. حالا سروش رفیعی نه تنها یکی از گزینه‌های لیست مازاد نیست که به ستاره الخوری‌ها تبدیل شده است و می‌تواند به نیم‌فصل دومی قویتر و باثبات‌تر در قطر فکر کند. او در این بازی در دقیقه 84 گل سه امتیازی تیمش را وارد دروازه حریف کرد. الخور با شش امتیاز رفیعی سرو سامانی به وضعیتش در جدول داده و از قعر فاصله گرفته است.

30388

اختصاصی

نظرات ۹

 • صبا

  به امید دعوتش به تیم ملی واقعا شایستگیش رو داره

 • پرسپولسیسی

  هر پرسپولیسی ستاره ی تیمشه

  • آیهان

   سروش واقعا ستاره و علاقمند پرسپولیسه؟!شما نیم فصل با کلی التماس و پول کلان سروش را آوردین تیمتان.اگه واقعا تعصب تیمتون بود تیم الخور را به شما ترجیح نمیداد.خواب دیدی خیر باشه پرسپولیسی.ایشالله شما هم یه روزی خارج از ایران برای ایرانی افتخار بیارین و ستاره رو سینه داشته باشین و فینال آسیا برین.حتما ستاره هاتون به فکر جیبشون نباشن و بی مورد ادای متعصب را در نیارن رنگ فینالم میبینید.ادمین التماس دعا

 • جیمی

  سروش پسر دوست داشتنی پرسپولیسه
  امیدوارم ی روز با قدرت به تیم محبوبش برگرده

 • ایدا سادات 25بهمن 1380

  مدرک دارم ششتقلالیه

  • ج

   آیدا خانم خیلی خوبه مدارک رو بشه.
   ولی یادت باشه در جریان خسرو حیدری هم که هستی؟اسطوره تیمتون.نوجوانان و جوانان پرسپولیس بازی میکرده.

   پرسپولیسی ها لایک یادتون نره

  • سعید

   فرق ما با استقلالی ها در همینه که استقلالی ها هم ستاره های ما رو دوست دارن

 • mahdi

  آخه المپیاکوس کجا الخور کجا خخ

 • Mahdi

  سروش کلا این شکلی بازی میکنه. دقیقا نمیشه رو بازی خوبش حساب باز کرد. کل 90 دقیقه معمولا 10 دقیقه میشه روش حساب کرد.

برچسب ها