مورینیو: دخیا و زلاتان در مقابل زسکا استراحت می‌کنند، پوگبا به میدان می‌رود

مورینیو-دخیا-و-زلاتان-در-مقابل-زسکا-استراحت-میکنند-پوگبا-به-میدان-میرود

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو درباره شرایط تیمش در آستانه بازی آخر دور گروهی لیگ قهرمانان صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد بعد از پیروزی مقابل آرسنال، سه شنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا میزبان زسکا است و برای صعود و صدرنشینی، به یک امتیاز نیاز دارد. این در حالی است که آن ها یکشنبه نیز رقابتی حساس را مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا پیش رو دارند. مورینیو درباره شرایط تیمش در آستانه دیدار با زسکا مسکو چنین گفته است:

پل پوگبا برای دیدار لیگ قهرمانان محروم نیست، بنابراین از ابتدا به میدان می رود. سایر بازیکنان که در بازی قبل در دسترس نبودند، در این مسابقه هم آماده بازی نیستند. زلاتان مصدوم نیست. او نیاز دارد تا روی زانوی مصدومش سخت تلاش کند، وقتی سخت تلاش کند و خستگی به سراغش آید، در چنین روزهایی قادر به بازی نخواهد بود. او برای بازی با زسکا هم غایب است ولی بعد از این مسابقه می تواند به شرایط طبیعی بازگردد.

رومرو بهترین دروازه بان است چون قرار است سه شنبه بازی کند، دروازه بانان من همیشه بهترین هستند. اکنون به بازی با منچسترسیتی فکر نمی کنیم، فعلاً تمرکزمان روی بازی با زسکامسکو است، چرا که هنوز صعود نکرده ایم. تغییراتی برای این بازی اعمال خواهم کرد ولی نه خیلی. باید در ترکیب به یک بالانس مناسب برسیم.

1878

اختصاصی

نظرات ۰

اولین نظر را ثبت کن

برچسب ها