گروه چهارم لیگ قهرمانان؛ بارسلونا اول شد، یوونتوس دوم

گروه-چهارم-لیگ-قهرمانان؛-بارسلونا-اول-شد-یوونتوس-دوم

وبسایت رسمی برنامه نود - بارسلونا صدرنشین گروه چهارم شد و یوونتوس با برد مقابل المپیاکوس، به دور حذفی رسید.

به گزارش وبسایت نود، بارسلونا با برد 2-0 مقابل اسپورتینگ، دور گروهی را با پیروزی به پایان رساند، یوونتوس هم با برتری مشابه 2-0 در مقابل المپیاکوس، به عنوان تیم دوم گروه چهارم شناخته شد.

در آخرین شب از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در گروه چهارم مسابقات، بارسلونا در مسابقه ای که برای حریفش اهمیت بیشتری داشت، به مصاف اسپورتینگ لیسبون رفت، اسپورتینگ که برای صعود نیم نگاهی به دیدار یووه - المپیاکوس داشت، نتوانست در مقابل بارسا در نیوکمپ خودی نشان دهد و شکست مقابل رقیب اسپانیایی در نهایت موجب شد رویاهای حضور آن ها در دور حذفی نقش بر آب شود.

بارسلونا در این مسابقه خانگی باز هم نسبت به حریف برتری داشت و توانست مزد برتری خود را در نتیجه هم بدست آورد. دقیقه 59 اولین گل بارسلونا روی ضربه سر آلکاسر به ثمر رسید. سانتر کرنر از جناح چپ با ضربه سر آلکاسر همراه شد و توپ به زاویه مخالف رفت و میزبان به گل اول رسید. در دقیقه اول وقت های اضافه بازی هم ژرمی متیو مدافع سابق بارسلونا، به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بازی 2-0 شود.

در دیگر مسابقه این گروه، یوونتوس در یونان موفق شد المپیاکوس را با نتیجه 2-0 شکست دهد. در این مسابقه یووه خیلی زود به گل اول رسید تا خیالش بابت صعود تا حد زیادی راحت شود. در دقیقه 15 بود که کوادرادو روی پاس ساندرو توانست میهمان را پیش بیندازد و در نهایت در دقیقه 90، برناردسکی، گل تضمین بخش پیروزی یووه را به ثمر رساند تا تیم آلگری با این برد، 11 امتیازی شود و به رده دوم گروه دست یابد.

در این گروه بارسلونا با 14 امتیاز و تفاضل گل مثبت 8 صدرنشین شد، یوونتوس با 11 امتیاز دوم شد و راهی دور بعد شد. اسپورتینگ با هفت امتیاز به لیگ اروپا رفت و المپیاکوس با یک امتیاز، حذف شد.

1878

اختصاصی

نظرات ۵

 • مستاجر خدا

  کمی گل به خودی بزنید روبرو بارسا خجالت نکشید:)

  • بارسا

   باز هم خدای انرژی منفی اومد . من نمی دونم چه جوری هست که زیر تمام پست های مربوط به بارسا اولین کامنت مال ایشون هست . چرا آخه ؟؟!!!!
   بارسا فراتر از یک باشگاه

  • محمد غیر سرخابی فقط نساجی

   اتفاقا داور ها هم خجالت نمیکشن گل صحیح ما رو نمیگرن اونم پشت هم تا اختلاف با تیم ۴_۵ لالیگا ب ۱۲ امتیاز نرسه ۸ امتیاز باشه اینجوری برسن ب بارسا

 • بارسلونا❤

  امیدوارم بارسا برای مرحله‌ی حذفی با قدرت بیشتری برگرده ...

  دم جرمی متیو هم گررررم خخخخخ

 • گوی های داغ پرتوان برس به داد ناتوان

  برای بارسلونا فرقی نداره چون چه اول شه چه دوم در گروه همیشه با سخت ترین قرعه ممکن میفته برعکس شانسومادریدی ها که حالا که دوم شدن هم صددرصدبا بشیکتاش یا رم میفتن

برچسب ها