قوچان‌نژاد: ما را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دست‌کم نگیرید

قوچاننژاد-ما-را-در-جام-جهانی-2018-روسیه-دستکم-نگیرید

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم ایرانی تیم هیرنوین تأکید کرد، نباید تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دست‌کم گرفته شود.

 

به گزارش وب سایت نود، رضا قوچان‌نژاد با ابراز نگرانی از نیمکت‌نشینی در بازی هفته چهاردهم اردویژه هلند برابر تیم قعرنشین این رقابت‌ها که با شکست 2 بر یک تیمش پایان یافت و حضور هنک ورمان، رقیبش در ترکیب اصلی هیرنوین گفت: من درباره این مسئله با یورخن استرپل (سرمربی هیرنوین) صحبت کرده بودم. من به ورمان جهت گل‌زدن کمک می‌کنم. از رقبای خود هم نفرت ندارم و با هم هماهنگ هستیم.

ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین ادامه داد: الان کمتر گل می‌زنم و باید اطمینان یابم که به ترکیب اصلی بازمی‌گردم.

قوچان‌نژاد درباره جام جهانی 2018 روسیه و هم‌گروهی ایران با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش اظهار داشت: سه کشور بسیار خوب فوتبالی با ایران هم‌گروه هستند، اما ما را دست‌کم نگیرید، زیرا پس از جام جهانی 2014 برزیل به شدت رشد کردیم.

 

2051

نظرات ۴

 • hamed

  شما که بعیده باشی اما موفق باشی. حضور در جام قبلی حق شما بود با درخشش در مقدماتی که از خاطر مردم نمیره.

 • وفا

  گوچی عزیز من خیالم از مهاجمین وهافبکها ودفاع راحت است نگرانی ازگلراست بیرانوند که ازعمر خربین وعمرسوما اینهمه گل خورده درمقابل رونالدو وایسکو اندره سیلوا ونانی واقعا عاجز وناتوان است کیروش باید فکری برای دروازه بان بکند

 • Rozhan

  عزیزم من که دست کمتون نگرفتم

 • گلوبول قرمز کوچولو

  یه ایران پشتتونه بچه ها. فارغ از هر نتیجه ای، با قدرت پیش برید و خودتونو دست کم نگیرید. از هیچی نباید ترسید، ترس جلوی پیشرفت و موفقیت رو میگیره.
  موفقیت فقط به بردن نیست. شما وقتی پیروزمندانه و با قدرت و شجاعانه بازی کنید، برد واقعی رو کسب کردید.
  پس به امید موفقیت.

برچسب ها