تساوی یک بر یک تراکتور سازی و فولاد خوزستان/ / پایان نیم فصل تلخ نماینده تبریز

تساوی-یک-بر-یک-تراکتور-سازی-و-فولاد-خوزستان-پایان-نیم-فصل-تلخ-نماینده-تبریز

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم های تراکتور سازی و فولاد خوزستان به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های تراکتور سازی تبریز و فولاد خوزستان در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت 14 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یک دیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. 

گل تیم فولاد خوزستان صابر حردانی در دقیقه 66 و محمد رضا مهدی زاده در دقیقه 74 برای تراکتور سازی به ثمر رسید. 

داور این دیدار به علی طاهران از تراکتورسازی کارت زرد نشان داد. 

تعداد تماشاگردان حاضر در ورزشگاه 3100 اعلام شده بود. 

ترکیب تراکتورسازی تبریز:
فرزین گروسیان، محمد ایرانپوریان، محمدرضا مهدی‌زاده، محمد مسلمی‌پور، محمد نادری، علی طاهران، محمد نوری، شهرام گودرزی (از دقیقه 71-مهدی شریفی)، محمد ابراهیمی، محمدرضا آزادی و فرزاد حاتمی (از دقیقه 79- امیر اسدزاده)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

ترکیب فولاد خوزستان:

حامد لک، عبدالله کرمی،سینا مریدی، ایوب والی، صابر حردانی (از دقیقه 83- حمید گلزاری)، پیمان شیرزادی، احمد عبدالله‌زاده (از دقیقه 85- مجتبی نجاریان)، عبدالله ناصری، علی‌اصغر عاشوری، رحیم زهیوی و فرشاد جانفزا (از دقیقه 88- سید میثم هاشمی‌زاده)

سرمربی: سید سیروس پورموسوی

شرح گل: 

گل تیم فولاد خوزستان: عبدالله ناصری در دقیقه 66 این دیدار منطقه بازی را به سمت چپ زمین مسابقه تغییر داد که در ادامه حردانی توپ را در اختیار گرفت. این بازیکن با حرکت در عرض و شوت زیبا، توپ را از فاصله تقریبی 25 متری به کنج دروازه تراکتور سازی ارسال کرد تا اولین گل دیدار شکل بگیرد. 

گل تیم تراکتور سازی: محمد ابراهیمی در حرکت زیبایی توپ از روی ضربه آزاد میانه میدان مسابقه به سمت دروازه فولاد خوزستان ارسال کرد که در ادامه توپ به مهدی زاده رسیده و این بازیکن توانست پس از مهار توپ با سینه و چرخش، گل تساوی را برای تیمش به ثمر برساند. 

دقایق حساس:

فرزاد حاتمی در دقیقه 2 این دیدار توپ را با شوت پر قدرت به سمت دروازه فولاد خوزستان ارسال کرد که در ادامه حامد لک واکنش نشان داده و توپ به کرنر رفت. 

محمد نادری در دقیقه 13 این دیدار توپ را با شوت از راه دور به سمت دروازه فولاد خوزستان ارسال کرد که توپ با اختلاف کمی از کنار تیرک عمودی دروازه به اوت رفت.

محمدرضا آزادی در دقیقه 15 این دیدار در موقعیت تک به تک قرار گرفته و حامد لک با واکنش خوبی توانست توپ را به پا برگشت بدهد که در ادامه شوت فرزاد حاتمی را بازیکن فولاد خوزستان برگشت داده و سپس حامد لک توپ را در اختیار گرفت.

بازیکنان تراکتور سازی توپ را از سمت راست زمین به سمت دروازه فولاد ارسال کردند که توپ با ضربه سر حاتمی از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت.

زهیوی در دقیقه 24 این دیدار از فاصله 30 متری شوت زد که توپ با فاصله کمی از کنار دروازه تراکتور سازی راهی اوت شد.

زهیوی از قوس محوطه جریمه تراکتور سازی با پای چپ توپ را به سمت دروازه تیم میزبان شوت زد که فرزین گروسیان به راحتی توپ را در اختیار گرفت.

محمد ابراهیمی در دقیقه 38 توپ را از روی ضربه ایستگاهی به سمت دروازه فولاد خوزستان ارسال کرد که توپ با ضربه سر محمدرضا آزادانی به تیر دروازه برخورد کرد. حامد لک نیز در این صحنه آسیب جزئی دید.

ناصری در دقیقه 51 توپ را به سمت دروازه تراکتور سازی ارسال کرد که در ادامه مهاجمان فولاد خوزستان نتوانستند گلزنی کنند تا توپ راهی اوت شود.

فرزاد حاتمی در دقیقه 56 این دیدار شوت زد که توپ با اختلاق زیادی راهی اوت شد.

حردانی در دقیقه 57 این دیدار با حرکات تکنیکی توانست از سمت چپ محوطه جریمه تیم میزبان توانست نفوذ کند که ارسال کوتاه وی را فرزین گروسیان دفع کرد. 

سینا مریدی در دقیقه 73 با شوت روی پا قصد گلزنی داشت ولی ضربه این بازیکن نتوانست دروازه تیم میزبان را باز کند.

عاشوری در دقیقه 76 از سمت راست زمین مسابقه توپ را با شوت پرقدرت به سمت دروازه تراکتور سازی ارسال کرد که توپ با اختلاف کمی از کنار تیرک عمودی دروازه تراکتور سازی به بیرون رفت.

گفتنی است، تراکتور سازی و فولاد خوزستان به ترتیب با این تساوی در جدول رده بندی 17 و 27 امتیازی شدند. 

20441

اختصاصی

نظرات ۲

  • سولدوز تراختور

    خدارو شکر نیم فصل سخت تمام شد و ما نشون دادیم با پایه هامونم حرف برا گفتن داریم مطمئنن هیچ تیمی شرایط مارو نداشت محروم.مصدوم بی تجربگی و از همه مهمتر یه دروازبان کاملا ضعیفو در اختیار داشتیم فک کنم بالای شش امتیاز ازمون گرفت به امید خدا نیم فصل با قدرت برمیگردیم نقل و انتقالات از الان برای ما شروع شد.یه خسته نباشید به هواداران سی میلیونی تراختور کبیر که در این شرایطم حمایت کردن یاشاسین.

  • mahdi

    خدارو شکر کابوس تموم شد محرومیت به کنار عملا ابراهیمی هشوری گودرزی و نوری رو هم به دلیل مصدومیت نداشتیم وکیانی ! تیمای هم رده تراکتور در جدول کلی هزینه کردند بازیکن گرفتند هم امتیاز بلکه پایین ترند

برچسب ها