سام‌کن: پرسپولیس از فرصت‌های خود استفاده کرد

سامکن-پرسپولیس-از-فرصتهای-خود-استفاده-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: پرسپولیس به دلیل تجربه بالای بازیکنانش موفق به شکست سپیدرود شد.

به گزارش وبسایت نود ، امید سام‌کن پس از شکست یک بر صفر تیم سپیدرود مقابل پرسپولیس درباره اینکه به نظر می‌رسد پس از مصدومیت زودهنگام احمد آهی برنامه‌های این تیم به هم خورده است، اظهار داشت: بله متاسفانه با مصدومیت آهی کل برنامه‌های ما به هم خورد و مجبور شدیم تغییر تاکتیک دهیم.

وی درباره اینکه به نظر می‌رسید حق سپیدرود شکست در این دیدار نبود، تصریح کرد: فوتبال همین است، بالا و پایین دارد، پرسپولیس روی تجربه‌ای که داشت از فرصت‌های خود استفاده کرد و به ما گل زد.

مدافع تیم فوتبال سپیدرود در مورد اینکه گفته می‌شود بازیکنان این تیم پیش از بازی مقابل پرسپولیس درصدی از قراردادهای خود را دریافت کردند، گفت: قبل از بازی شهردار و چند نفر دیگر به هتل محل اقامت ما آمدند اینکه می‌گویند بخشی از قرارداد ما را داده‌اند این طور نیست، این مبلغ حتی اندازه یک پاداش هم نبود و خیلی ناچیز بود.

 

1004

 

اختصاصی

نظرات ۱

  • Ali

    مردم رشت که این همه ادعادارندعاشق تیمشون هستند اگرهمشون ماهی پنج هزارتومان به سامانه پیامکی باشگاهشون واریزبکنند تمام مشکلات این تیم حل میشه . درخصوص صحبتهای این بازیکنم بایدگفت اینکه بازیسازی پرسپولیی مثل بازیهای قبلش نبودبخاطر چمن مصنوعی بی کیفیت ورزشگاهتون بود

برچسب ها